„Parazito“ režisierius Joon-ho Bongas pradeda filmuoti naują juostą

„Parazito“ režisierius Joon-ho Bongas pradeda filmuoti naują juostą

Praėjus trejiems metams po pasaulinio hito „Parazitas“ (kor. „Gisaengchung“), jo režisierius Joon-ho Bongas vėl grįžta į filmavimo aikštelę. Tiesa, šįkart ne gimtojoje Pietų Korėjoje, bet Didžiojoje Britanijoje.

Kaip nurodo įvairūs šaltiniai, šįkart J. Bongas imasi ekranizuoti Edwardo Ashtono romaną „Mikis7“ (angl. „Mickey7“), kuris turėtų tapti mokslinės fantastikos drama. Būsimąjame filme vaidins Robertas Pattinsonas, Markas Ruffalo, Toni Collette, Naomi Ackie ir Stevenas Yeunas.

Nors labiausiai (kino) pasaulį sudrebino su juodojo humoro persunktu draminiu trileriu „Parazitas“, H. Bongas patogiai jaučiasi ir mokslinės fantastikos žanre – „Mikis7“ bus jau ketvirtas toks filmas šio režisieriaus filmografijoje, šalia „Šeimininko“ (kor. „Gwoemul“, 2006 m.), „Sniego traukinio (angl. „Snowpiercer“, 2013 m.) ir „Okdžos“ (angl. „Okja“, 2017 m.). Ne naujiena jam bus ir bendradarbiavimas su anglakalbiais aktoriais – J. Bongas jau turėjo tokios patirties su „Sniego traukiniu“ ir „Okdža“.

Būsimasis filmas aprašomas kaip Andy Weiro „Marsiečio“ (angl. „The Martian“) ir Blake’o Croucho „Tamsiosios materijos“ (angl. „Dark Matter“) mišinys: tai bus pasakojimas apie klonus. Mikis7 yra „išplėstinis“, ką reikėtų suprasti kaip „suvartojamas“ – t. y. išmetamas darbuotojas, žmogiškosios ekspedicijos, pasiųstos kolonizuoti ledo planetą Nifheimą, dalyvis. Kiekvieną kartą, kai organizuojama itin pavojinga – kitaip tariant, savižudiška – ekspedicija, į jos sudėtį įtraukiamas Mikis. Kai viena jo versija miršta, sugeneruojamas naujas kūnas, išsaugantis didžiąją dalį savo ankstesnių versijų prisiminimų. Tik po šeštosios mirties Mikis7 pagaliau supranta savo darbo sutarties sąlygas bei tai, kodėl tai buvo vienintelis laisvas kolonijinis postas, kai jis užėmė šias pareigas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles