Baigiamas rašyti filmo „Birmingemo gauja“ scenarijus

Baigiamas rašyti filmo „Birmingemo gauja“ scenarijus

Praėjus kelioms savaitėms po šeštojo – ir paskutinio – populiaraus serialo „Birmingemo gauja“ (angl. „Peaky Blindrers“) sezono pabaigos, šio serialo kūrėjai, panašu, jau baigia suderinti ir finaliniu šios istorijos akcentu turintį tapti filmą. Šio serialo kūrėjas Stevenas Kinghtas atskleidė, kad būsimo filmo scenarijus jau beveik baigtas.

Duodamas interviu britų pramogų portalui NME S. Knightas kalbėjo: Taip, šiuo metu baigiu rašyti [filmo scenarijų]. Jau beveik baigiau ir mes netrukus pradėsime filmuoti… Šiuo metu ruošiu filmavimo studiją Birmingemo Digbeto kvartale“.

Filmą „Birmingemo gauja“ prodiusuos paties S. Knighto studija ir tai svarbus istorinis faktas, kadangi viskas bus filmuojama būtent ten, kur ir užgimė tikroji Birmingemo gauja. „Mes filmuosime Digbeto studijoje ir Digbeto gatvėse, Birmingemo širdyje. Nes Digbetas ir Smol Hytas yra tos vietos, kuriose iš tiesų ir siautėjo Birmingemo gauja. Taigi, tai tarsi jų sugrįžimas namo“.

Paklaustas apie tai, ar žiūrovai gali tikėtis išvysti jau iš serialo pažįstamus aktorius, jis patvirtino: „Žinoma. Taip pat tikimės, kad šiek tiek nustebins ir kai kurie nauji vedai“.

„Birmingemo gauja“ bus pradėta filmuoti 2023 m.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles