Davidas Leitchas atskleidė, kodėl Lady Gaga nevaidino „Kulkų eksprese“

Davidas Leitchas atskleidė, kodėl Lady Gaga nevaidino „Kulkų eksprese“

Ar žinojote, kad Lady Gaga buvo pretendentė vaidinti „Kulkų eksprese“ (angl. „Bullet Train“) kartu su Bradu Pittu? Deja, bent jau šiame filme žiūrovai tokio dueto neišvydo. Duodamas interviu portalui „Entertainemnt Weekly“ filmo režisierius Davidas Leitchas paaiškino, kodėl šie ketinimai vis tik netapo realybe.

Taigi, kodėl trečiajame romantinės juostos „Taip gimė žvaigždė“ (angl. „A Star Is Born“) perdirbinyje debiutavusios ir už dainą „Shallow“ Oskaru apdovanotos Lady Gagos galiausiai taip ir neišvydome „Kulkų eksprese“? „Dėl jos tvarkaraščio filmuojantis Ridley‘io Scotto filme“, paaiškino D. Leitchas, turėdamas omeny Lady Gagos vaidmenį biografiniame filme „Gucci mados namai“ (angl. „House of Gucci“). Kelis kartus trumpai su ja kalbėjomės, o tada supratome, kad nieko nebus, nes ji ruošėsi Ridley’io filmui. Jie filmavo kaip tik prieš mus, filmavimai persidengė ir nieko neišėjo“.

Anot sklandžiusių gandų Lady Gaga būtų vaidinusi Boružėlės kordinatorę Mariją Bytl, kurią galiausiai įkūnijo Sandra Bullock. Ar D. Leitchas tai patvirtina? „Tegu tai lieka paslaptis“, atsakė režisierius.

„Gucci mados namuose“ –  filme, kuris sutrukdė Lady Gagai vaidinti „Kulkų eksprese“, ji vaidino Patrizią Reggiani, Gucci mados imperijos paveldėtojo Maurizio Gucci (akt. Adam Driver) žmoną. Kino teatruose šiuo metu dar sukasi „Asas Maverikas“ (angl. „Top Gun: Maverick“, kurio pagrindinę dainą „Hold My Hand“ sukūrė ir atlieka Lady Gaga. Be to, neseniai atskleista, kad Lady Gaga kartu su Joaquinu Phoenixu vaidins antroje „Džokerio“ (angl. „Joker“) dalyje – net neabejojama, kad jai teks Harlės Kvin vaidmuo. Šio filmo premjera numatoma 2024 m. spalį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles