Niekaip nerandamas aštuntosios „Greitų ir įsiutusių“ dalies režisierius

Niekaip nerandamas aštuntosios „Greitų ir įsiutusių“ dalies režisierius

Atrodytų, kad neįtikėtinos sėkmės šiemet susilaukusi „Greitų ir įsiutusių“ franšizė automatiškai pritrauks didžiausius talentus Holivude, tačiau taip toli gražu nėra. Anot „The Hollywood Reporter“ šaltinių, „Universal“ studijai sunkiai sekasi surasti aštuntosios dalies režisierių.

Didžiausios viltys buvo dedamos į „Greitų ir įsiutusių 7“ (angl. „Furious 7“) režisierių Jamesą Waną. Jo kurtas filmas uždirbo kone du kartus daugiau (1,5 mlrd. dolerių) nei šeštoji franšizės dalis (789 mln. dolerių), tačiau dar prieš baigiant šios dalies kūrimą J. Wanas dėl didelio streso atsisakė tęsinių režisavimo ir nusprendė kurti savo 2013 metų siaubo filmo „Išvarymas“ (angl. „The Conjuring“) tęsinį.

„Universal“ norėjo į franšizę susigrąžinti trečios, ketvirtos, penktos ir šeštos dalių režisierių Justiną Liną, galiausiai pasirinkusį režisuoti trečiąją „Žvaigždžių kelio“ (angl. „Star Trek“) dalį. Pasak „The Hollywood Reporter“, tuomet J. Wanui buvo pasiūlyta įspūdinga suma – viena didžiausių, kokias Holivudo istorijoje yra gavę režisieriai, – tačiau jis buvo neperkalbamas.

Toks J. Wano nenoras grįžti į „Greitų ir įsiutusių“ pasaulį yra suprantamas. Septintosios dalies filmavimas buvo apsunkintas tragiškos Paulo Walkerio mirties, privertusios filmuoti didelę juostos dalį iš naujo, kardinaliai pakeisti scenarijų ir kompiuterių pagalba suteikti P. Walkerio veikėjui tinkamą atsisveikinimą, kas sukėlė tiek daug streso, jog jis pakenkė J. Wano sveikatai.

Negana to, vis daugėja pranešimų, kad Vinas Dieselis – pagrindinis franšizės aktorius ir jos veidas – kėlė itin daug problemų. Jis reikalavo perrašinėti scenarijų, lindo prie mažiausių detalių ir griovė atmosferą filmavimo aikštelėje. Šiuos konfliktus abiejų šalių spaudos atstovai greitai paneigė, tačiau jie tikrai galėjo kilti.

Šiuo metu „Universal“ neturi jokių realių kandidatų į aštuntosios dalies režisieriaus poziciją, tačiau žinant tai, jog filmas pasirodys 2017 metų balandį, studijai reikia apsispręsti kuo greičiau.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles