Pasirodė naujausias „Žvaigždžių karų: galia nubunda“ anonsas

Po beveik pusmečio pertraukos internete galiausiai buvo paviešintas naujas filmo „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) anonsas. Jame parodoma daug naujos medžiagos, kurios anksčiau matyti dar neteko.

Atrodo, dar visai neseniai buvo paskelbti pirmieji vaizdai, pirmasis išankstinis 88 sekundžių anonsas, kuriame tegalėjome išvysti išsigandusį žvaigždžių karį, per smėli riedantį kažkokį neaiškų daiktą ir mišku sėlinantį Kailą Reno su keistu šviesos kardu. O iš tiesų, tai praėjo maždaug metai. Dabar, iki premjeros likus vos dviem mėnesiams, išvystame ir naujausią anonsą su dar nematytais kadrais.

Naujajame anonse pristatomi nauji veikėjai, taip pat ir seni, visiems žinomi veidai, kaip Hanas Solo, Lukas Skaivokeris, Čiubaka ir kiti. Jų lauks naujas priešas ir artėjanti grėsmė iš likusios Galaktikos Imperijos, kuri ir vėl nori užvaldyti visatą.

Filmas pasakos istoriją praėjus trisdešimčiai metų po „Žvaigždžių karų VI: Džedajaus sugrįžimo“ (angl. „Star Wars VI: Return of the Jedi“) ir pratęs George’o Lucaso sukurtą tarpgalaktinę sagą. Filme pagrindinius vaidmenis atliks Harrisonas Fordas, Markas Hamillas, Carrie Fisher, o prie jų prisijungs jaunosios kartos aktoriai Oscaras Isaacas, Domhnallas Gleesonas, Gwendoline Christie, Maisie Richardson-Sellers, Admas Driveris ir kt.

„Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ Lietuvos kino teatrus pasieks gruodžio 18 dieną. Tą pačią dieną bus galima dalyvauti neeiliniame renginyje ir vienu metu peržiūrėti tris originaliosios trilogijos dalis, o viską užbaigti naujausiu filmu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles