„Greiti ir įsiutę 8“ neapsieis ir be Dwayne‘o Johnsono

„Greiti ir įsiutę 8“ neapsieis ir be Dwayne‘o Johnsono

Veiksmo filmų žvaigždė, aktorius Dwayne‘as „Uola“ Johnsonas duodamas interviu portalui „Collider“ patvirtino, jog jo „Greituose ir įsiutusiuose“ (angl. „The Fast and the Furious“) vaidinamas agentas Hobsas sugrįš ir aštuntoje studijos „Universal“ vystomos franšizės dalyje. „Savaime aišku, kur jie apsieis be Hobso“, – šmaikštavo aktorius.

Taip pat D. Johnsonas patvirtino, jog šiuo metu su studija „Universal“ vyksta derybos dėl solinio projekto, skirto agentui Hobsui. Todėl jau kurį laiką skleidžiami gandai apie studijos norą praplėsti „Greitų ir įsiutusių“ visatą nebuvo iš piršto laužti. „Mes visi tuo suinteresuoti. Glaudžiai bendraujame su studija šia tema. Pasižiūrėsime, kas iš to išeis. Manau, jog septintoje franšizės dalyje mes puikiai sužaidėme ir pateisinome žiūrovų lūkesčius. Visgi, aš už, bet čia turi prisidėti ir dar daug kitų žmonių“, – teigė D. Johnsonas.

Septintoji „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „Furious 7“) dalis į kino ekranus atkeliavo šių metų balandžio mėnesį. Juosta tapo pačia pelningiausia franšizės dalimi ir kartu vienu iš pačių pelningiausių projektų kino istorijoje. Filmui pavyko užsidirbti beveik pusantro milijardo dolerių visame pasaulyje. Nenuostabu, jog filmo kūrėjai bando pratęsti istoriją ir nepaleisti iš rankų tokio pelningo projekto.

Pagrindinius vaidmenis filme atliko Jordana Brewster, Vinas Dieselis, Paulas Walkeris, Dwayne‘as Johnsonas, Jasonas Stathamas, Kurtas Russelas, Michelle Rodriguez, Lukas Blackas, Elsa Pataky ir kt.

Aštuntoji serijos dalis bus pradėta filmuoti jau šių metų žiemą, o jos premjera numatyta 2017 m. balandžio 14 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles