Pastaruoju metu kine kiek rečiau matoma aktorė Uma Thurman po truputį bando sugrįžti į Holivudą. Kaip išsiaiškino „The Hollywood Reporter“, aktorė vaidins komedijoje „Atvyksta britai“ (angl. „The Brits Are Coming“).

Filmas pasakos apie Harietą ir jos vyrą Piterį, kurie nesėkmingo pokerio žaidimo metu prasiskolina gangsteriams ir bėgdami nuo jų atsiduria Los Andžele. Būdami Kalifornijoje ir jausdami, kad gangsteriai prie jų artinasi itin sparčiai, jiedu nusprendžia atiduoti jiems pinigus. Tai reiškia, kad pora, padedama buvusios Piterio žmonos ir dabartinio jos vyro, turės apvogti brangakmenių saugyklą.

U. Thurman, šį rudenį kartu su Bradley Cooperiu pasirodysianti filme „Adamas Džounsas“ (angl. „Adam Jones“), filme „Atvyksta britai“ vaidins Harietą. Aktorė Kristin Chenoweth prie jos prisijungs kaip buvusios Piterio žmonos vyro asistentė.

Filmą režisuos Jamesas Oakley. Žiūrovams jis yra geriausiai pažįstamas kaip itin prastų atsiliepimų sulaukusios juostos „Velnias žino“ (angl. „The Devil You Know“) kūrėjas. Šiame 2013 metų filme vaidino tokios aktorės kaip Rosamund Pike ir Jennifer Lawrence, kas reiškia, jog garsūs vardai neapsaugo J. Oakley nuo nesėkmės.

Režisierius filmą „Atvyksta britai“ parašė kartu su scenaristu Alexu Michaelidesu.

„Atvyksta britai“ filmavimas turėtų prasidėti šią liepą, todėl galima tikėtis, kad patį filmą pamatysime pirmoje kitų metų pusėje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles