Davidas Lynchas galiausiai sugrįš į „Tvin Pykso miestelį“

Davidas Lynchas galiausiai sugrįš į „Tvin Pykso miestelį“

Viena didžiausių pastarojo meto dramų populiariojoje kultūroje ir toliau tęsiasi. Režisierius Davidas Lynchas penktadienį milijonų gerbėjų džiaugsmui pranešė, kad jis visgi sugrįš režisuoti naujų serialo „Tvin Pykso miestelis“ (angl. „Twin Peaks“) serijų.

Tai nėra vien gandai – tokią žinią patvirtino ir „Showtime“ kanalo prezidentas Davidas Nevinsas. Per „Showtime“ kanalą ir bus rodomos trečiojo „Tvin Pykso miestelio“ sezono serijos.

Primename, kad praėjusių metų spalio mėnesį D. Lynchas ir „Showtime“ kanalas iškilmingai paskelbė, kad „Tvin Pykso miestelis“ 2016 metais sugrįš į eterį. Serialas, šiais metais švenčiantis net 25 metus nuo pirmosios jo serijos pasirodymo, per kelis dešimtmečius tapo kultiniu ir neretai yra įvardijamas kaip vienas svarbiausių praėjusio šimtmečio pabaigos meno kūrinių.

Visgi kiek daugiau nei prieš mėnesį D. Lynchas pranešė, kad, priešingai nei skelbė anksčiau, negrįš režisuoti ar kitaip prisidėti prie naujų serijų kūrimo. Pagrindinė jo pasitraukimo priežastis buvo finansiniai sumetimai, tačiau kartu nebuvo atmetama galimybė, kad pastarąjį dešimtmetį prie režisūros praktiškai nedirbęs režisierius tiesiog pabūgo tokio didelio darbo krūvio.

Dabar panašu, kad viskas išsisprendė dar palankiau nei buvo tikėtasi. „Showtime“ anksčiau planavo kurti devynias naujas „Tvin Pykso miestelio“ serijas, tačiau dabar buvo paskelbta, kad jų bus dar daugiau nei buvo manyta anksčiau ir jas visas režisuos D. Lynchas. Į serialą turėtų sugrįžti daugelis žiūrovų numylėtinių, tarp jų – ir Kyle‘o MacLachlano įkūnijamas garsusis agentas Deilas Kuperis.

Apie trečiojo sezono premjeros datą dabar jau nėra kalbama, tačiau vis dar tikimasi, kad naująsias serijas žiūrovai išvys 2016 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles