Apollo fanų premjera – „Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“

Birželio 8 dieną, kino teatre „Apollo Kinas“ Vilniaus Akropolyje, vieni pirmųjų pasaulyje išvyskite grandiozinės, beveik 30 metų trukusios epopėjos pabaigą. Naujausioje „Juros periodo pasaulio. Viešpatavimo“ dalyje paaiškės, ar žmonės išliks maisto grandinės viršuje, kurią po lemtingų įvykių ir dinozaurų salos sunaikinimo, dabar dalijasi kartu su didžiausiais ir pavojingiausiais padarais Žemės istorijoje.

Paskutinėje naujosios trilogijos dalyje išvysime ne tik jau pamiltus personažus iš ankstesnių „Juros periodo pasaulio“ filmų, tačiau ir pirmosios, „Juros periodo pasaulio“ trilogijos žvaigždes. Na, o ypatingos, išankstinės premjeros proga, svečiuose lankysis Vilniaus Universiteto Geologijos ir mineralogijos katedros profesorius ir vedėjas, paleontologas prof. Dr. Andrej Spiridonov, kuris papasakos, ką iš tikro savo darbe veikia paleontologai, ar Lietuvoje buvo dinozaurų ir kokius priešistorinius augalus bei gyvūnus pavyko rasti mūsų šalyje.

Taip pat, renginio dalyviai turės galimybė laimėti įvairius prizus, kuriuos įsteigė rėmėjai „XS Žaislai“, „Schleich“ ir „kuroneko.lt“.

Bilietus į renginį galite įsigyti ČIA

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles