Mus pasiekė pirmasis „Vyrai juodais drabužiais 4“ anonsas

Žemei iškilo nauja grėsmė ir nuo jos apsaugoti gali tik viena, juodus drabužius vilkinti komanda. Jie sugrįžo ir šį sykį jie kovos visame pasaulyje. Susipažinkite su naujaisiais „Vyrai juodais drabužiais“ (angl. „Men in Black“) ir naujuoju „Sony“ išleistu anonsu kitai serijos daliai.

Vyrai juodais drabužiais visuomet saugojo Žemę nuo piktadarių, atvykusių iš visos visatos. Naujajame nuotykyje jie kovos su didžiausiu kada buvusiu organizacijos priešu – šnipu, esančiu jos viduje. Filmo visata išsiplės jau ateinančią vasarą ir prie jos prisidės tokie aktoriai kaip Chrisas Hemsworthas ir Tessa Thompson. Filme taip pat išvysime ir Rebeccą Ferguson, Kumailą Nanjianį, Rafe‘ą Spallą, Laurentą Bourheois‘ą, Larry Bourgeois‘ą ir Emmą Thompson su Liam‘u Neeson‘u. Filmą režisavo F. Gary Gray ir jį sujungė su jau egzistuojančiomis „Vyrai juodais drabužiais“ dalimis bei animacinėmis serijomis. Agentai J ir K bei jų praeities nuotykiai buvo įamžinti ir šiame filme, tačiau jų pačių pasirodančių nematysime.

„Vyrai juodais drabužiais 4“ yra parašytas „Iron Man“ (angl. „Iron Man“) scenaristų Arto Marcumo ir Matto Holloway‘aus, kurie tikrai žino, kaip reikia nukaldinti gerą ir įdomią istoriją. Iš to, kiek matėme, galime teigti, jog aktorių komanda laiką filmavimo aikštelėje leidžia tikrai smagiai. Pirmasis „Vyrai juodais drabužiais“ filmas kino teatrus pasiekė dar 1997 metais, o nuo jo praėjau daugiau nei 20 metų. Filmas buvo paremtas komikų knygutėmis, rašytomis „Aircel comic books“ bei išlieka viena iš sėkmingiausių ne superherojų komiksų adaptacijų visoje jų istorijoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles