Naujam projektui Nicolas Winding Refn vienija jėgas su Džeimso Bondo scenaristais

Naujam projektui Nicolas Winding Refn vienija jėgas su Džeimso Bondo scenaristais

Danų kilmės režisierius Nicolas Winding Refn pristatydamas naujus projektus vis rimčiau užsitikrina savo, kaip patikimo režisieriaus vardą. 2011-ais metais kartu su Ryanu Goslingu pristatęs kriminalinę dramą „Važiuok“ (angl. „Drive“), režisierius skuba paskelbti žinią apie naują ateinantį jo projektą. Šįkart režisierius vienija jėgas su legendinio Džeimso Bondo scenaristais Neilu Purvisu ir Robertu Wade’u.

Scenarijų detalės šiuo metu neatskleidžiamos – skelbiama tik tai, kad istorija suksis Azijos aplinkoje įtraukiant tiek trilerio, tiek veiksmo juostos elementus. Režisierius suvokia, kad norėdamas sukurti popsiškesnę juostą turi į komandą įtraukti ir tos srities specialistus, o tiek Purvis, tiek Wade kuo puikiausiai žino, ko reikia kartu tiek įtraukiančiam, tiek komerciniam projektui.

Pačio režisieriaus kelias į kino rinką prasidėjo beveik prieš dvidešimt metų, tačiau į Holivudo patrauklių režisierių sąrašą Nicolas Winding Refn įsirašė 2011 metais. „Važiuok“ su Ryanu Goslingu buvo nominuota tiek Oskarui, tiek Auksinio Gaublio statulėlėms, tačiau apdovanojimus pelnė kituose, mažiau reikšminguose apdovanojimuose. Jau po kelių metų režisierius išleido kitą juostą su savo geru draugu filme „Atleidžia tik Dievas“ (angl. „Only God Forgives“), tačiau filmas kino kritikams nepatiko ir buvo pavadintis niekiniu. Į savo naujausią filmą „Neoninis demonas“ (angl. „The Neon Demon“) režisierius spėjo prisivilioti ir Keanu Reevesą, kas suteikia galimybę Holivudo kritikams spėti, kad juosta gali sulaukti ir komercinės sėkmės.

Kalbant apie scenaristus N. Purvis ir R. Wade, reikia pastebėti, kad jie yra laikomi vienais elitinių Didžiosios Britanijos rašytojų. Didžiausias jų pasiekimas – jau šešta Džeimso Bondo juosta, kurių paskutinė būtent ir buvo „007 Spectre“ (angl. „Spectre“).

Winding Refn ir rašytojų duetas kartu jau yra dirbę ties televizinio serialo „Barbarella“ adaptacija. Šiuo metu nėra skelbiama nei kada bus pradėti filmavimo darbai, nei kada turėtų pasirodyti ir pats filmas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles