Patvirtinta: R. Geere‘as vaidins televizijos seriale

Patvirtinta: R. Geere‘as vaidins televizijos seriale

Pagaliau gandai patvirtinti ir Richardą Geere‘ą pirmą kartą išvysime atliekantį didelį vaidmenį televizijos seriale. Kartu su juo vaidins Helen McCrory, vaidinusi Pole seriale „Birmingemo gauja“ (angl. „Peaky Blinders“), ir Billy Howle‘as. Serialas vadinsis „Motina Sūnus Tėvas“ (angl. „MotherFatherSon“) ir susidės iš aštuonių serijų, kurios bus transliuojamos „BBC“ televizijos. Kūrinio režisieriumi paskirtas Jamesas Kentas, o filmavimai bus pradėti šią vasarą Londone ir Ispanijoje.

R. Geere‘as įkūnys charizmatišką verslininką Maksą, kuriam priklauso tam tikros žiniasklaidos priemonės Londone ir visame pasaulyje. McRory vaidins Kateriną, buvusią Makso žmoną. B. Howle‘sui teko jų trisdešimtmečio sūnaus Kadeno vaidmuo – jis kontroliuoja vieną iš Makso laikraščių ir siekia tapti toks pat galingas kaip jo tėvas. Šie puikūs aktoriai ir BBC produkcijos kokybė turėtų pradžiuginti televizinių dramų gerbėjus puikiu kūriniu.

R. Geere‘as džiaugėsi nauju vaidmeniu ir teigė, jog jam „didžiulis malonumas po trisdešimties metų pertraukos grįžti į televizijos ekranus bei prisidėti prie išties išskirtinio aštuonių serijų projekto, kuris puikiai atspindi laikotarpį, kuriame gyvename“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles