Prie „Greitų ir įsiutusių 8“ prisijungia Scottas Eastwoodas

Prie „Greitų ir įsiutusių 8“ prisijungia Scottas Eastwoodas

Veiksmo filmų frančizė „Greiti ir įsiutę“ (angl. „Fast and Furious“) ir toliau didina savo komandą. Prie jau aštuntojo serijos filmo prisijungė Charlize Theron, kuriai atiteko pagrindinio antagonisto vaidmuo, o dabar, kaip skelbia portalas „The Hollywood Reporter“, į projektą kviečiamas Scottas Eastwoodas.

„Man sunku parinkti tinkamus žodžius, kad aš galėčiau apibūdinti, koks esu laimingas patekęs į sekančią „Greitų ir įsiutusių“ dalį. Man tai daugiau nei filmų serija – tai palikimas. Visi šie aktoriai, vaidinantys šioje frančizėje, jau seniai tapo šeima. Negaliu sulaukti, kada ir aš galėsiu prie jos prisijungti. Kol kas negaliu atskleisti jokių detalių, tik pasakysiu, jog mano veikėjas dirbs su Kurto Russelo personažu.“ – pasakė aktorius savo Twitter paskyroje.

Filme be Scotto Eastwoodo ir Charlize Theron vaidins būrys žinomų veidų kaip Vinas Dieselis, Ludacrisas, Tyrese‘as Gibsonas, Michelle Rodriguez, Jasonas Stathamas, Lucasas Blackas, Eva Mendes, Dwayne‘as Johnsonas ir kt.

Filmo veiksmas vyks Niujorke, Kuboje ir galbūt net Rusijoje. Filmavimas prasidės šią vasarą, o juostos premjera numatyta kitų metų balandžio 14 dieną. Filmo režisieriumi tapo F. Gary‘is Gray‘us.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles