„Daktaro Streindžo“ tęsinys praranda režisierių dėl kūrybinių nesutarimų

„Daktaro Streindžo“ tęsinys praranda režisierių dėl kūrybinių nesutarimų

Vienas iš įdomesnių „Marvel“ ateities projektų „Doctor Strange in the Multiverse of Madness“ (liet.  „Daktaras Streindžas daugialypėje beprotybės visatoje“) prarado režisierių. Scottas Derricksonas, debiutavęs „Marvel“ visatoje su pirmuoju „Daktaro Streindžo“ (angl. „Doctor Strange“) filmu, taip pat buvo paskirtas prie jo tęsinio kūrimo, tačiau dėl kūrybinių nesutarimų jis atsisakė režisieriaus pozicijos ir pasiliks kaip prodiuseris.

Tiems, kas sekė „Daktaro Streindžo“ tęsinio kūrimo istoriją, ši situacija neturėtų būti staigmena, nes buvo akivaizdu, kad S. Derricksonas bei „Marvel“ vadovas Kevinas Feige’as turėjo skirtingas vizijas dėl šio filmo. Kai 2019-ų metų Comic Con parodoje buvo pirmą kartą paskelbtas „Doctor Strange in the Multiverse of Madness“, režisierius jį pristatė kaip pirmą siaubo filmą „Marvel“ visatoje. Vis dėlto vėlesniuose interviu K. Feige’as puolė taisyti šį pareiškimą, teigdamas, kad šis filmas nebus siaubo žanro, bet turės baisių ir kraupių akimirkų, panašiai kaip Indiana Džounso serija. S. Derricksonas socialiniuose tinkluose taip pat  ne kartą skundėsi „Marvel“ bei „Disney“ griežtumu ir kūrybiškumo slopinimu.

Šiuo metu „Marvel“ įnirtingai ieško, kas sėstų į režisieriaus kėdę, kol S. Derricksonas ne tik prodiusuos tęsinį, bet ir pradės kurti naują siaubo filmą. Nepaisant šio stabdžio, kūrybinė komanda neplanuoja atidėti filmo produkcijos. Filmavimai vis tiek prasidės gegužės mėnesį, o „Doctor Strange in the Multiverse of Madness“ bus išleistas 2021-ų metų gegužės 7-ą dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles