Trečiame „Savižudžių būrio“ anonse – Betmenas, daugiau humoro ir dar vienas Džokerio įvaizdis

Per JAV vykusius MTV kino apdovanojimus didžiausios Holivudo studijos pasinaudojo proga ir pristatė savo būsimų ir labai perspektyvių filmų anonsus. Vienas iš tokių anonsų buvo studijos „Warner Bros.“ filmas „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“), kuris taps tam tikru atsaku „Marvel“ visatos filmui „Deadpool“.

Naujame (ir jau trečiame filmo anonse) didžiausias dėmesys atkreipiamas į humorą, dėl kurio būtent visai neseniai ir vyko tam tikrų scenų perfilmavimas. Taip pat anonse pristatomas dar vienas Jaredo Leto vaidinamo Džokerio pavidalas. Tai aligatoriaus paltu pasipuošęs maniakas, kuris puikavosi žurnalo „Empire“ viršeliuose.

Be Džokerio nemažai laiko skiriama ir Mirtinam šūviui, kurį vaidina Willas Smithas bei Margot Robbie, įkūnysiančiai Harlę Kvin. Akivaizdu, jog būtent šie veikėjai gaus daugiausiai dėmesio šiame filme. Be to, juostoje trumpam pasirodė pats Betmenas, kurį jau galėjome matyti filme „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo lyga“ (angl. „Batman V Superman: Dawn of Justice“).

Ar pasiteisins studijos „Warner Bros.“ lūkesčiai dėl juostos perfilmavimo ir filmas tikrai galės patirti sėkmę tiek finansiškai, tiek patikti žiūrovams ir kritikams, mes sužinosime jau rugpjūčio 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles