„Savižudžių būrio“ režisierius paaiškino juostos perfilmavimą

„Savižudžių būrio“ režisierius paaiškino juostos perfilmavimą

Filmo „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) režisierius Davidas Ayeris paneigė gandus, kad jo filmą studijos „Warner Bros.“ bosai  liepė perfilmuoti dėl humoro trūkumo. Savo Twitter paskyroje režisierius pasakė, kad šie gandai yra „kvailystė“ ir kad studija „Warner Bros.“ leido jam įdėti į filmą tai, ko būtent jis pats norėjo.

Režisieriaus komentaras buvo pažymėtas #moreaction, kas turėtų reikšti, kad filme bus daugiau veiksmo. Tačiau režisierius nepaaiškino, apie kokius būtent filmo epizodus kalbama. Anksčiau anoniminiai šaltiniai teigė, kad būtent dėl humoro stokos ir buvo nuspręsta perfilmuoti tam tikras filmo scenas. Viskas dėl to, jog žiūrovams nepatiko, kad filme „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman V Supermen: Dawn of Justice“) trūko humoro.

„Savižudžių būrys“ viso pasaulio kino ekranuose pasirodys šių metų rugpjūtį. Pagrindinius vaidmenis filme atliko Willas Smithas, Margot Robbie, Jaredas Leto, Scottas Eastwoodas, Jai‘us Courtney‘is, Joelis Kinnamanas, Viola Davis ir kt.

Studija „Warner Bros.“ tikisi, kad po šio filmo jų „DC“ komiksais paremta frančizė įsisiūbuos ir sukurs rimtą pagrindą būsimiems jų komiksų filmams.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles