Siaubo žanro mėgėjų džiaugsmui – dar vienas „Tas” anonsas

Praeitą savaitę San Diego mieste vykusiame „Comic-Con“ renginyje didžiausi siaubo filmų gerbėjai turėjo išskirtinę galimybę pamatyti naujausią juostos „Tas“ (angl. „IT“) vaizdinę medžiagą. Šiandien kino kompanija „New Line Cimena“ nusprendė pradžiuginti ir visus kitus pristatydami šviežiausią siaubo juostos, apie šiurpųjį klouną, anonsą.

Juosta paremta klasikiniu Stepheno Kingo romanu, kurio veiksmas vyksta  dvejuose skirtingose laiko juostose, o jo centru tampa miestelis, pavadinimu Deris. 1958 metais čia gyvena ir tarpusavyje draugauja septyni mokiniai, pasivadinę „Nevykėlių klubu“. Visus juos persekioja paslaptinga ir blogį sėjanti būtybė, kuri kiekvienam jų pasirodo skirtinguose pavidaluose. Populiariausiu tampa klounas Penivaizas (angl. „Pennywise“). Iš pradžių tai mielas ir draugiškas veikėjas, kuris vėliau tampa kraugerišku piktadariu. Šis padaras kas keletą dešimtmečių išlenda į paviršių patenkinti savo kraujo troškimą ir alkį, o jo taikiniais dažniausiai tampa vaikai.

Kūrinys jau buvo ekranizuotas 1990 metais kaip dviejų dalių pilnametražis kino filmas, kurį parodė kanalas ABC. Filmas buvo sutiktas pakankamai šaltai tiek kritikų, tiek žiūrovų. Nepaisant to, naujoji filmo versija puoselėja didelius lūkesčius ir žiūrovus kino teatruose gasdinti yra pasiruošusi nuo rugsėjo 8 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles