„Tikras detektyvas“ grįš trečiajam sezonui, jame pasirodys Mahershala Ali

„Tikras detektyvas“ grįš trečiajam sezonui, jame pasirodys Mahershala Ali

Pirmojo sezono metu televizijos fenomenu tapęs, o antrajame daugelį žiūrovų nuvylęs serialas „Tikras detektyvas“ (angl. „True Detective“) turėtų sugrįžti dar kartą.

Apie tai užsiminė vienas iš HBO televizijos, kuriančios šį serialą, vadovų Casey‘is Bloysas. Anot jo, scenaristas Nicas Pizzolatto, atsakingas už pirmuosius du sezonus, jau parašė penkias naujas serijas ir dabar HBO ieško tinkamo režisieriaus, galinčio režisuoti visą naująjį sezoną.

Kiek anksčiau buvo pasklidę dabar jau patvirtinti gandai, kad naujajame sezone pasirodys aktorius Mahershala Ali. Šiais metais Oskarą už pasirodymą filme „Mėnesiena“ (angl. „Moonlight“) laimėjęs M. Ali kol kas yra vienintelis projekte esantis aktorius. Ankstesnieji sezonai pasižymėjo garsių aktorių kolektyvais (pirmajame vaidino Matthew McConaughey ir Woody Harrelsonas, antrajame – Colinas Farrellas, Rachel McAdams ir Vince‘as Vaughnas), todėl tikėtina, kad bėgant laikui prie serialo prisijungs ir daugiau garsių vardų.

Po antrojo sezono, kuriame smuko serialo reitingai ir kuris buvo nemėgiamas televizijos kritikų, buvo daug spėliojimų, ar „Tikras detektyvas“ sugrįš ir trečiąjį kartą, tačiau akivaizdu, kad HBO televizija ir toliau pasitiki scenaristu N. Pizzolatto.

C. Bloysas tuo pačiu metu pateikė daugiau informacijos apie HBO užkulisius. Pasak „The Hollywood Reporter“, vis dar gali būti, kad mini serialu pristatytas „Kartą naktį“ (angl. „The Night Of“) gali sugrįžti ir antrajam sezonui. Taip pat buvo užsiminta, kad anksčiau ar vėliau televizijoje pasirodys 2016 metų JAV prezidento rinkimų kampanijos adaptacija, kaip tai buvo padaryta su 2012 metų filmu „Kitoks žaidimas“ (angl. „Game Change“) apie respublikonų kandidato Johno McCaino ir Sarah Palin santykius 2008 metais.

Galiausiai C. Bloysas patvirtino, kad kritikų liaupsintas ir po trijų sezonų nutrauktas serialas „Dedvudas“ (angl. „Deadwood“) galiausiai turėtų sugrįžti kaip filmas. Scenaristas Davidas Milchas jau yra parašęs filmo scenarijų ir dabar lieka rasti tinkamą režisierių bei suderinti biudžetą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles