Antrajame „Drąsiaširdžio“ sezone pasirodys ir Elektra

Antrajame „Drąsiaširdžio“ sezone pasirodys ir Elektra

Dideliu populiarumu pirmajame sezone pasižymėjęs serialas „Drąsiaširdis“ (angl. „Daredevil“) antrajame atrodys dar nuožmiau. Serialą kurianti „Marvel“ studija pranešė, jog antrajame sezone „Drąsiaširdyje“ pasirodys iš komiksų pažįstama Elektra.

Ją įkūnys aktorė Elodie Yung. Prancūzė labiausiai išgarsėjo pasirodydama 2013 metų filme „Eilinis Džo. Kerštas“ (angl. „G.I. Joe: Retaliation“), kuriame taip pat įkūnijo nuožmią karę.

Elektra „Marvel“ kurtuose komiksuose pirmą kartą pasirodė 1981 metais. Paslaptingoji ir žiaurioji moteris, kurti dažnai tampa pagrindine Drąsiaširdžiu save vadinančio Meto Mardoko prieše, greitai tapo žiūrovų ir skaitytojų numylėtine. Didžiuosiuose ekranuose Elektrą galima buvo pamatyti 2003 metų „Drąsiaširdyje“ bei 2005 metais pasirodžiusioje „Eketroje“ (angl. „Elektra“). Abu kartus ją įkūnijo aktorė Jennifer Garner.

Elektra „Drąsiaširdžio“ seriale prisijungia prie tikrai rimtos kompanijos. Jau anksčiau buvo skelbta, kad antrajame sezone pasirodys Baudėjas (angl. The Punisher) – didžiausias Drąsiaširdžio priešas iš komiksų apie jį. Žiaurųjį veikėją įkūnys iš serialo „Vaikščiojantys numirėliai“ (angl. „The Walking Dead“) pažįstamas aktorius Jonas Bernthalas.

Antrasis „Drąsiaširdžio“ sezonas „Netflix“ platformoje pasirodys 2016 metais, o jo filmavimas prasidėjo jau prieš porą dienų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles