Pasirodė pirmasis „Žvaigždžių karų. Paskutinio džedajaus“ anonsas

Orlande vykstančioje „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) šventėje buvo parodytas pirmasis žiemą pasirodysiančio VIII epizodo „Paskutinis džedajus“ (angl. „The Last Jedi“) anonsas.

Pirmasis Riano Johnsono režisuojamo filmo anonsas nepasako daug, bet po truputį galima dėlioti būsimo filmo siužeto dėlionę. Iš anonso aišku, kad Lukas Skaivokeris (akt. Markas Hamillas) pradeda treniruoti Rei (akt. Daisy Ridler). Iš Luko pasisakymų matyti, kad filmo pavadinimas nėra joks pokštas ir Lukas iš tikrųjų gali būti paskutinis džedajus. „Aš žinau tik vieną tiesą – džedajams atėjo pabaiga“, – tokie Luko žodžiai nuskamba anonse. Ką reiškia šie žodžiai? Ar prasideda nauja era, kur nėra aiškios takoskyros tarp džedajų ir sitų? Atsakymų, žinoma, teks laukti iki gruodžio mėnesio.

Anonse taip pat matome generolės Lėjos Organos (akt. Carrie Fisher) vaizdą iš nugaros, sudaužytą Kailo Reno (akt. Adamas Driveris) kaukę, o vėliau jį patį su raudonu šviesos kardu. Tai pat pamatome komoje esantį Fliną (akt. Johnas Boyega), Po (akt. Oscaras Isaacas), generolę Fasmą (akt. Gwendoline Christie), erdvėlaivių susirėmimus kosmose ir t.t. Vieną aišku, kad iš šio anonso per daug nieko nesužinojome, tačiau tokią pačią strategiją „Žvaigždžių karų“ kūrėjai pasitelkė ir reklamuodami VII epizodą „Galia nubunda“ (angl. „The Force Awakens“).

Taip pat pasirodė ir pirmasis „Paskutinio džedajaus“ plakatas. Jame stambiu planu matome pusę Luko Skaivokerio veido ir pusę Kailo Reno/Beno Solo veido. Juos perskiria (o galbūt sujungia) Rei į viršų iškeltas šviesos kardas, kurio spalva iš mėlynos perauga į raudoną.

„Žvaigždžių karai. Paskutinis džedajus“ į kino teatrus atkeliaus šių metų gruodžio 15 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Virginijus / 2017 balandžio 15

    Mažai info