„The Hitman’s Bodyguard” anonse – daug keiksmažodžių ir veiksmo

Jeigu kada nors svajojote, jog išauš diena, kai Deadpoolas ir Nickas Fury‘is keiks vienas kitą kino ekranuose – galite apie tai svajoti toliau. Užtat šią vasarą galėsite išvysti filmą, kuriame aktoriai Ryanas Reynoldsas ir Samuelis L. Jacksonas nestokos vulgarios leksikos ir suvaidins du pakvaišusius smogikus. Vakar pasirodžius juostos „The Hitman’s Bodyguard“ anonsui galima tikėtis, jog tai bus vienas iš geresnių vasaros filmų.

Vienas geriausių planetos agentų (akt. Ryanas Reynoldsas) yra paskiriamas saugoti savo mirtiną priešą, vieną iš labiausiai pagarsėjusių pasaulio smogikų (akt. Samuelis L. Jacksonas). Negailėstingas asmens sargybinis ir samdomas žudikas didžiąją laiko dalį buvę priešingose barikadų pusėse yra priversti suvienyti savo jėgas. Jų veiksmo kupina kelionė tęsis nuo Anglijos iki Hagos miesto, kurioje jiems teks sprukti nuo negailestingo Rytų Europos diktatoriaus (akt. Gary‘is Oldmanas).

Patricko Hugheso režisuojamoje veiksmo komedijoje pasirodys tokie aktoriai kaip Salma Hayek, Elodie Yung, Kirsty Mitchell, Joaquimas de Almeida, Samas Hazeldine‘as, Josephine de La Baume, rodas Hallettas ir Oris Pfefferis. Filmas kino teatrus pasieks šių metų rugpjūčio 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles