Kate Mara dar nematė naujojo „Fantastiško ketverto“

Kaip, turbūt, dauguma pasaulio žiūrovų, „Marsiečio“ (angl. „The Martian“) ir serialo „Kortų namelis“ (angl. „House of Cards“) aktorė Kate Mara prasitarė, kad vis dar nematė naujausios komiksų ekranizacijos „Fantastiškas ketvertas“ (angl. „Fantastic 4“). Gal tai ir nebūtų labai nuostabu, jei aktorė nebūtų atlikusi vieno pagrindinių filmo vaidmenų. Nepaisant to, aktorė tikino, kad vistiek ateis tas metas, kada ji filmą tikrai įsijungs.

Duodama interviu britų dienraščiui „The Times“ aktorė teigė, kad jai pažiūrėti filmą norą nuslopino neigiami atsiliepimai. Tačiau labiausiai aktorę nuliūdino tai, jog pats režisierius Joshas Trankas prieš premjerą pats sudirbo savo statytą filmą. Likus dienai iki premjeros režisierius savo „Twitter“ paskyroje pasidalijo mintimis apie filmą. „Prieš metus buvau sukūręs nuostabią šio filmo versiją. Ji būtų patikusi visiems. Jūs, greičiausiai, jos neišvysit. Ir tai labai skaudu.“

Anksčiau žurnalas „Entertainment Weekly“ buvo pranešęs, jog J. Trankas nebuvo labai draugiškas pačiai aktorei. Kaip žurnalui pranešė šaltiniai iš filmavimo aikštelės, režisierius buvo smarkiai „užsisėdęs“ ant aktorės. Kaip teigiama, J. Trankas nebuvo patenkintas, kad studija „20th Century Fox“ vaidmeniui pasirinko būtent K. Marą, nepaisant to, jog jis tam prieštaravo. Atsakydama į šiuos pasisakymus aktorė teigė, kad jai patiko filmuotis. „Visi aktoriai, mūsų grupė, palaikėme vienas kitą. Labiausiai nesmagu, kad greičiausiai nebeteks drauge kurti dar vieno filmo“, – sakė aktorė.

K. Mara taip pat pridūrė, kad viskas atrodė labai gerai, nors filmuotis ir nebuvo lengva. „Filmavimas buvo gan sudėtingas, bet… Kartais būna, kad žinai, jog filmuojiesi filme, kuris nebus toks, kokio norėtum. Šiuo atveju taip nebuvo.“

„Fantastiškas ketvertas“ buvo tikrai labai prastai priimtas filmas. Kritikai juostą sumaišė su žemėmis, o kino žiūrovai taip pat liko labai nusivylę. Dėl to režisierius paskutiniais žodžiais išdirbo studiją ir apkaltino ją, kad per daug perdirbo jo variantą, taip sugadinę visą filmą. Filmas iki šiol yra uždirbęs vos 156 milijonus dolerių. Kaip vasaros blokbasteriui ir komiksų ekranizacijai, tai yra labai mažas uždarbis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles