„Magiškojo Maiko“ tęsinys pajudėjo iš vietos

„Magiškojo Maiko“ tęsinys pajudėjo iš vietos

Režisierius Stevenas Soderberghas savo „Twitter“ paskyroje paskelbė, kad jau pradėjo pirmuosius filmo „Magiškasis Maikas XXL“ (angl. Magic Mike XXL) filmavimo darbus. Tiesa, šįkart „Oušeno vienuoliktuko“ (angl. Oucean‘s eleven) ir „Soliario“ (angl. Solaris) kūrėjas užims ne jam tradicinę kėdę, o bus pagrindinis filmo operatorius.

Paskelbtoje nuotraukoje ant dublio lentelės matosi pavardė Peteris Andrewsas, tačiau tai yra būtent S. Soderbergho slapyvardis. Antrosios filmo apie striptizo šokėjus dalies režisieriumi tapo Gregory‘is Jacobsas – ištikimas S. Soderbergho partneris, antrasis režisierius ir prodiuseris.

Taigi, filmavimas jau prasidėjo, nors pagrindiniai filmavimo darbai, su visais aktoriais, prasidės maždaug po mėnesio, kai iš filmo „Foxcatcher“ reklaminio turo sugrįš pagrindinė juostos žvaigždė Channingas Tatumas. Pastarasis prieš kurį laiką minėjo, jog į filmą ketina sugrįžti dauguma pirmojoje dalyje vaidinusių aktorių, tik šįkart istorija pasisuks kiek kita vaga ir striptizo šokėjų trupė pasileis į kelią.

Primename, kad pirmoji filmo „Magiškasis Maikas“ dalis pasiekė stulbinamą finansinę sėkmę ir studija „Warner Bros.“ nė nedvejodama paskelbė apie filmo tęsinį. Vos 7 milijonus dolerių kainavusi juosta visame pasaulyje tikrai magiškai užsidirbo 20 kartų daugiau – beveik 170 mln. dolerių.
Kaip ir pirmojoje dalyje, planuojama, kad juostoje pagrindinius vaidmenis atliks Channingas Tatumas, Mattas Bomeris, Joe Manganiello, Matthew McConaughy‘is, Alexas Pettyferis ir kt.

Filmo „Magiškasis Maikas XXL“ premjera numatoma 2015 m. birželio 1 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles