Skandalingasis Larsas von Trieras grįžta į televiziją

Skandalingasis Larsas von Trieras grįžta į televiziją

Šiuo metu vykstančiame Venecijos kino festivalyje buvo paskelbta, kad skandalingasis režisierius Larsas von Trieras („Melancholija“, „Nimfomanė“) kurs televizijos serialą. Ilgametė režisieriaus prodiuserė Louise Vesth atsisakė atskleisti ką nors daugiau apie serialą ir buvo paskelbtas tik jo pavadinimas – „Namas, kurį pastatė Džekas“. L. von Trieras pats kurs scenarijų ir režisuos visas serijas, o serialo filmavimą numatoma pradėti 2016 metais. „Namas, kurį pastatė Džekas“ bus kuriamas vietinėje Danijos televizijoje, tačiau seriale dominuos anglų kalba.

Ekscentriškai besielgiantis L. von Trieras šią žinią pranešė tik per savo pagalbininkus, kadangi jau 2011-aisiais po garsiojo Kanų kino festivalio skandalo jis paskelbė daugiau nesirodysiantis viešumoje. Tuomet dėl Hitlerio gynimo apkaltintas režisierius šiuo metu Venecijoje vykstančiame festivalyje visgi nusprendė nutraukti tylos įžadus. Po specialios ir neiškarpytos „Nimfomanės“ versijos seanso L. von Trieras publiką nustebino pasirodydamas nuotoliniu būdu per paprastą kompiuterį.

Režisierius toli gražu nebus naujokas televizijoje. Prieš dvidešimt metų jo paties kurtas danų serialas „Karalystė“ sulaukė itin didelio pasisekimo. Siaubo ir dramos elementų turėjęs mini serialas pasakojo apie Kopenhagoje esančią svarbiausią Danijos ligoninę, kurioje darbuotojai ir pacientai susiduria su antgamtinėmis galiomis. „Karalystė“ truko du sezonus ir tapo įkvėpimu rašytojui Stephenui Kingui 2004-aisiais sukurti trylikos dalių mini serialą „Karalystės ligoninė“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles