Sulauksime filmo apie „Ford“ ir „Ferrari“ dvikovą

Sulauksime filmo apie „Ford“ ir „Ferrari“ dvikovą

Turime puikių žinių automobilių bei lenktynių gerbėjams. Kino kompanija „Fox“ ką tik paskelbė, jog 2019-ųjų birželio mėnesį pasirodys filmas apie „Ford“ ir „Ferrari“ dvikovą, kuriame vaidins Mattas Damonas ir Christianas Bale‘as.

Bus pasakojama apie ekscentrišką ir bet kokia kaina tikslo siekiančią inžinierių ir dizainerių komandą iš Juntitinių Amerikos Valstijų. Komandai specialią užduotį paskyrė pats Henry’is Fordas II („Ford“ kompanijos įkūrėjo anūkas) – vyriausiasis kompanijos direktorius. Komandai vadovauja Carrollas Shelby‘is (M. Damonas) bei jo vairuotojas Kenas Miles‘as (C. Bale‘as). Jų užduotis – pradėti nuo nulio ir sukurti tokį automobilį, kuris galėtų įveikti tuo metu nenugalimus „Ferrari“ 1966-ųjų Le Mano pasaulio čempionate Prancūzijoje. Viskas prasidėjo nuo to, jog „Ford“ bandė įsigyti „Ferrari“ kompaniją, tačiau jų pasiūlymas buvo pašaipiai atmestas. Tai Henry’į Fordą II-ąjį tiesiog įsiutino ir jis pasiryžo sukurti tokį sportinį automobilį, kuris prilygtų ar net nugalėtų „Ferrari“. Būtent taip gimė vienas legendinių automobilių „Ford GT40“, net keturis kartus laimėjęs didžiąsias Le Mano lenktynes.

Filmą režisuos James‘as Mangoldas, dirbęs su filmu „Loganas“, o scenarijų rašys broliai Jezas ir Johnas-Henry’is Butterworthai, filmo „Ties riba į rytojų“ (angl. „Edge of Tomorrow“) scenarijaus autoriai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles