Pradėtas filmuoti siaubo filmas „Jonukas ir Grytutė“

Pradėtas filmuoti siaubo filmas „Jonukas ir Grytutė“

Filmų platinimo kompanija „Orion Pictures“ paskelbė, kad klasikinės pasakos perkūrimas į filmą „Jonukas ir Grytutė“ (angl. „Gretel and Hansel“), jau pradėtas filmuoti Dubline. Originali istorija, pasakojanti apie brolį ir seserį (filme juos vaidins aktoriai Sammy‘is Leakey‘is ir Sophia Lillis), kuriuos pagrobia vaikus valganti ragana, atsirado jau prieš daugybę metų. Tačiau pati populiariausia šios istorijos versija buvo išleista 1812 m., rašytojų brolių Grimų.

Operinė „Jonuko ir Grytutės“ versija debiutavo 1893 m., o vėliau šie personažai atkeliavo ir į 1932 m. Walto Disney’aus filmą „Babes in the Woods“ (liet. „Mažyliai miške“). Režisierius Timas Burtonas 1983 m. ėmėsi šios istorijos kitam „Disney“ projektui, trumpametražiui vaidybinia, filmui, kuriam buvo surinkta Azijos aktorių komanda, tačiau šis filmas „Disney“ kanale buvo parodytas tik kartą.

Naujausia pasakos adaptacija akcentuoja suktus siaubo elementus kaip ir 2007 m. korėjiečių versija bei 2013 m. veiksmo filme „Jonukas ir Grytutė: raganų medžiotojai“ (angl. „Hansel and Gretel: Witch Hunters“), kur vaidino aktoriai Jeremy‘is Renneris ir Gemma Arterton. Naujoji šios istorijos adaptacija, „Orion Pictures“ sprendimu, suks siaubo žanro link. Filmo „Tas“ (angl. „IT“) aktorė S. Lillis naujoje pasakos adaptacijoje įkūnys Grytutę, kartu su kino naujoku S. Leakey, kuris vaidins jos brolį Jonuką. Studija paskelbė, kad filmo gamyba prasidėjo Dubline, kartu su Osgoodu Perkinsu, kuris užima režisieriau kėdę ir filmą stato pagal scenarijų, kurį kūrė drauge su Robu Hayesu. Filmo siužetas toks: prieš daugybę metų, tolimame pasakų kaime jauna mergina vedasi savo mažąjį brolį į tamsų mišką, ieškoti maisto ir darbo, tačiau netyčia jie užklysta į siaubingo blogio centrą.

Filme „Jonukas ir Grytutė“ medžiotoją vaidins serialo „Juodasis veidrodis“ (angl. „Black Mirror“) aktorius Charlesas Babalola, o kanibales raganas, kurios sieks suvalgyti į mišką atėjusius jaunuolius, vaidins aktorės Alice Krige ir Jessica De Gouw. Tačiau šio filmo žvaigždė yra S. Lillis, kuri tikriausiai vis dar euforijoje, po įsimintino vaidmens kaip Beverli, pernai metų siaubo filme „Tas“. S. Lillis dar kartą suvaidins paauglę Beverli kitų metų filme „IT: Chapter Two“ (liet. „Tas: antras skyrius“), kur pamatysime ir Jessicą Chastain, įkūnijančią jau suaugusią Beverli. Aktorė S. Lillis taip pat pasirodė ir šiais metais pripažintame „HBO“ seriale „Aštrūs daiktai“ (angl. „Sharp Objects“), kur vaidino Amy Adams įkūnijamos veikėjos Kamilos paauglišką versiją.

Panašu, kad laukia tikrai įdomus reginys – pamatyti, kaip O. Perkinsas, kuris išgarsino savo vardą kaip siaubo filmų režisieriaus, perkurs šią legendinę „Jonuko ir Grytutės“ istoriją. 2013 m. filmas „Jonukas ir Grytutė: raganų medžiotojai“ nuėjo daugiau komišku keliu, tačiau labai didelio įspūdžio žiūrovams nesukėlė. Ši nauja kūrybinė banga, klasikines pasakas ekranizuoti į kupinus veiksmo filmus, labiausiai suaktyvėjo 2012 m., kai kinuose pasirodė juosta „Snieguolė ir medžiotojas“ (angl. „Snow White and the Huntsman“), uždirbusi 396 milijonus dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles