Q. Tarantino siūlo V. Mortensenui prisijungti prie savo naujausio projekto

Q. Tarantino siūlo V. Mortensenui prisijungti prie savo naujausio projekto

Kultinis režisierius Quentinas Tarantino ir toliau plečia aktorių gretas savo naujausiam filmui „Pagiežingas aštuonetas“ (angl. „The Hateful Eight“). Kaip skelbia užsienio naujienų portalas „Daily News“, jų konfidencialus šaltinis pastebėjo režisierių aktyviai aptarinėjantį vieną vaidmenų su Oskaro nominantu Viggo Mortensenu.

Pasak „Daily News“ šaltinio, Q. Tarantino įnirtingai įtikinėjo aktorių prisijungti prie projekto, vaizdžiai nupasakodamas būsimą veikėją – žiaurių gaujos vadovą. Jų pokalbio metu ant stalo gulėjo krūva popierių, kurie buvo panašūs į filmo scenarijų.

„Pagiežingas aštuonetas“ veiksmas vyks po Pilietinio karo JAV ir pasakos apie premijų medžiotojų gaują, kuriuos užklumpa didelė pūga.

Jau žinoma, kad filme vaidmenis atliks Samuelis L. Jacksonas ir Kurtas Russellas, taip pat Bruce‘as Dernas, Michaelas Madsenas ir Zoe Bell.

Kol kas Viggo Mortenseno agentas nepatvirtino informacijos apie aktoriaus įsitraukimą į Q. Tarantino projektą. Aktorius paskutinį kartą kinuose pasirodė filme „Apsimetėlis, sukčius ir dama“ (angl. „The Two Faces of January“).

„Pagiežingas aštuonetas“ bus pradėta filmuoti lapkritį Vajomingo valstijoje. Planuojama, kad naujausia Q. Tarantino juosta pasirodys 2015 m. gruodį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles