„Prometėjo“ tęsinyje nebus vietos Svetimam

„Prometėjo“ tęsinyje nebus vietos Svetimam

Legendinis režisierius, seras Ridley‘is Scottas, turi net penkiolika įvairiausių scenarijų, skirtų 2012 metų studijos „20th Century Fox“ hito „Prometėjas“ (angl. „Prometheus“) tęsiniui. Nepaisant to, nė viename scenarijuje neatsirado vietos jo kultiniam, 1979 metais pirmą kartą didžiuosiuose kino ekranuose pasirodžiusiam padarui – ksenomorfui (angl. Xenomorph).

Režisieriaus teigimu, visa Svetimo istorija galutinai yra užbaigta pirmame filme, o jo tolesnis vystymasis matomas pirmuose kultinės mokslinės fantastikos dalyse. Britų kino kūrėjas pasidalijo savo įžvalgomis apie būsimą projektą portalui „Yahoo“.

„Su šiuo padaru atsisveikinome. Jis jau pribaigtas. Man savo laikais labai pasisekė susitikti su Gigeriu. Labai sunku tai pakartoti. Kadaise man prireikė įdėti daug pastangų į šį projektą, kad jis išvystų dienos šviesą. Daug žmonių galvojo, jog jis ganėtinai absurdiškas. Jie nenorėjo to kurti, tačiau aš tvirtinau, kad jo vizija tiesiog stulbinanti. Bet, visgi, po keturių pasirodymų kino ekranuose, jis jau atgyveno savo. Ką čia daugiau bepadarysi? Garsesnį urzgimą? Manau, kad prie šios temos reikia grįžti tik su kažkuo įdomesniu. Ir mes radome išeiti. Manau, jog Inžinierių istorija – tai naujas, puikus startas.“ – teigė režisierius R. Scottas.

Kalbant apie „Prometėjo 2“ siužetinę liniją, R. Scottas užsiminė, kad žiūrovai sulauks daugiau detalių apie Elizabet Šou (akt. Noomi Rapace) ir Deivido (akt. Michael Fassbeder) kelionę ir tai, kaip androidas vėl atgavo galvą.

Primename, kad kol kas tikslios „Prometėjo“ tęsinio datos nėra, kaip ir nėra paskelbta, kas režisuos šį projektą. Anksčiau buvo skelbiama, jog filmas gali pasirodyti 2016 metų kovo mėnesį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles