Antrajame „Tikro detektyvo“ sezone pasirodys Collinas Farrellas ir Vince’as Vaughnas

Antrajame „Tikro detektyvo“ sezone pasirodys Collinas Farrellas ir Vince’as Vaughnas

Gandai apie aktorius, kurie gali vaidinti antrajame „Tikro detektyvo“ (angl. „True Detective“) sezone, pagaliau juda link pabaigos. HBO kanalas antradienį vakare oficialiai paskelbė, kad šiais metais neįtikėtino populiarumo sulaukusio serialo antrajame sezone du pagrindinius vaidmenis įkūnys aktoriai Colinas Farrellas ir Vince‘as Vaughnas. Gandų apie šių dviejų aktorių pasirodymą seriale buvo daug ir po to, kai interviu metu C. Farrellas šios savaitės pradžioje pripažino, jog vaidmenį jis tikrai priėmė, HBO suskubo viską patvirtinti oficialiai.

Kartu buvo paskelbta ir daugiau antrojo sezono detalių. Kaip ir buvo spėliota, dirbti režisieriumi buvo pakviestas „Greitų ir įsiutusių“ franšizės režisierius Justinas Linas. Tiesa, jis režisuos tik pirmąsias dvi antrojo sezono serijas, kas reiškia, jog „Tikras detektyvas“ imasi kiek kitokios taktikos nei pirmajame sezone, kuomet visas aštuonias serijas režisavo tik Cary‘is Fukunaga.

Atskleista, kad antrojo sezono veiksmas vyks Kalifornijoje ir suksis apie detektyvinę istoriją, visiškai nesusijusią su pirmu sezonu. C. Farrelas turėtų įkūnyti susikompromitavusį policininką, daug laiko praleidžiantį su nusikaltėliais, o V. Vaughnas vaidins visą gyvenimą įstatymus laužiusį vyrą, kuris nusprendė užsiimti legaliu verslu ir buvo priverstas atsisakyti savo planų po to, kai buvo nužudytas jo partneris. Pagal oficialų aprašymą galima suprasti, kad antrajame sezone turėtų pasirodyti dar du itin svarbūs veikėjai, iš kurių viena turėtų būti moteris. Anksčiau ši rolė turėjo atitekti serialo „Mad Men“ (angl. „Reklamos vilkai“) žvaigždei Elisabeth Moss, tačiau ji ėmėsi kitų darbų. Dabar tarp potencialių kandidačių yra įvardijamos Keira Knightley, Jessica Biel bei Rosario Dawson.

Primename, kad šių metų pradžioje pasirodžiusiame pirmajame serialo sezone vaidino Matthew McConaughey ir Woody Harrelsonas. Visas aštuonias antrojo sezono serijas vėl rašys Nicas Pizzolatto. Sezono filmavimas turėtų prasidėti šį rudenį, o jo premjera įvyks 2015 metų vasarą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles