L. Neesonas pasirodo pirmuosiuose „Pagrobimo 3“ kadruose, taip pat vaidins „Tedis 2“

L. Neesonas pasirodo pirmuosiuose „Pagrobimo 3“ kadruose, taip pat vaidins „Tedis 2“

Aktoriui Liamui Neesonui dabar yra dėmesio centre. Pirmiausia, studija paviešino pirmuosius kadrus iš trečiosios „Pagrobimo“ (angl. „Taken“) dalies. Antra, jis buvo įvardintas naujausiu juodojo humoro komedijos „Tedis 2“ aktoriumi.

Viena pagrindinių žinių yra ne tik naujausi kadrai, bet ir pats filmo pavadinimas. Kūrėjai šįsyk įšoko į filmo „Se7en“ batus ir naujausią savo veiksmo filmą, anglų kalba, pavadino „Tak3n“. Matot, todėl, kad originalumas trykšta lyg gyvybės fontanas, o normali gramatika yra ne taip ir kieta tokiam filmui. Na, ir „3“ yra labai panašu į „E“, ar ne?

Naujausiuose oficialiuose filmo kadruose pavaizduoti du dalykai. Pirmajame kadre Brajanas Milsas vėl guodžia savo isterikę dukrą. Antrame kadre Bryanas sėlina už kelio ženklo, greičiausiai, siekdamas kokiam nors blogiukui nusukti sprandą (ko žiūrovai labiausiai ir lauks).

Nepaisant savotiškos šios franšizės sėkmės ir didelio gerbėjų palankumo, aktorius L. Neesonas teigia, jog trečioji dalis bus paskutinė Bryanui Millsui. „Šįkart mano veikėjas taps bėgliu. Bėgliu nuo įstatymais nesivadovaujančių ir įstatymų vykdytojų. Brajanas Milsas ištikimai tarnavo savo šaliai, tačiau net ir ji dabar ims jį persekioti. Šiame filme Brajano niekas nemėgs“, – teigė L. Neesonas. „Nors filmas tikrai labai smagus, bet, manau, jau atėjo pabaiga“, – pridūrė jis.

Kartu su L. Neesonu trečiojoje „Pagrobimo“ dalyje dar vaidins Forestas Whitakeris, Famke Janssen ir Maggie Grace, o juosta pasirodys kitų metų sausį.

Dar viena žinia yra ta, kad aktorius buvo įtrauktas ir į žvaigždžių prigrūstą Setho MacFarlane‘o režisuojamą „Tedį 2“. Šią žinią režisierius pranešė savo Twitter paskyroje. Kol kas dar neaišku, kokį vaidmenį atliks aktorius, bet sklinda gandai, kad vaidmuo nebus ypatingai didelis. S. MacFarlane‘ui neturėjo būti itin sunku prisikviesti aktorių suvaidinti mažą vaidmenį, mat jie dar visai neseniai dirbo kartu kurdami „Šimtą kelių iki grabo lentos“ (angl. „Million Ways to Die In West“).

Antrojoje filmo apie nešvankų pliušinį meškiuką dalyje vaidins Markas Wahlbergas, Amanda Seyfried, pagrindinėje moteriškoje rolėje pakeitusi Mila Kunis, Jessica Barth ir Morganas Freemanas. Meškiną, kaip ir pirmojoje dalyje, įgarsins pats režisierius. Numatoma premjeros data – kitų metų birželis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles