Markas Wahlbergas ir Ronda Rousey vaidins naujame veiksmo filme „22 mylios“

Markas Wahlbergas ir Ronda Rousey vaidins naujame veiksmo filme „22 mylios“

Karinio filmo „Išlikęs gyvas“ (angl. „Lone Survivor“) žvaigždė Markas Wahlbergas ir režisierius Peteris Bergeris dar kartą apvienys jėgas. Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, duetas bendrai kurs veiksmo filmą „22 mylios“ (angl. „Mile 22“), kurio istorija vyks Indonezijoje.

Scenarijų filmui parašė Grahamas Rolandas, o jo istorija pasakos apie CŽV agentą, dirbantį Indonezijoje. Jis turi pervežti išsidavusį informatorių į užmiestį ir pristatyti į belaukiantį pabėgimui skirtą lėktuvą. Jis stovi oro uoste, esančiame už 22 mylių, tačiau jų kelyje atsiranda daugybė korumpuotų valdininkų, pareigūnų ir iki dantų apsiginklavusių vietinių.

Prie filmo taip pat prisijungs ir imtynių žvaigždė Ronda Rousey, kurią šiais metais jau galėjom išvysti du kartus – „Greituose ir įsiutusiuose 7“ (angl. „Furious 7“) ir „Draugeliuose“ (angl. „Entourage“). Filme taip pat vaidins „Reido“ (angl. „The Raid“) aktorius Iko Uwais.

Galima drąsiai sakyti, kad šioje juostoje veiksmo tikrai tikrai pakaks. Atsižvelgiant į tai, koks žiaurus buvo „Išlikęs gyvas“ ir kokie aktoriai vaidins filme, galima nujausti, kad filmas turėtų būti ganėtinai brutalus ir, tikėkimės, su reitingu R.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles