Guillermo Del Toro traukiasi iš „Tamsiosios teisingumo lygos“ kūrimo

Guillermo Del Toro traukiasi iš „Tamsiosios teisingumo lygos“ kūrimo

Turbūt niekam netapo staigmena tai, kad meksikiečių režisierius Guillermo del Toro galiausiai buvo priverstas atsisakyti vieno iš gausių savo projektų, prie kurių jis paskutiniu metu dirbo. Juo tapo „Tamsioji teisingumo lyga“ (angl. „Justice League Dark“), tamsi DC komikso ekranizacija, dar žinoma „Tamsiosios visatos“ (angl. „Dark Universe“) pavadinimu.

Labai perkrautas G. del Toro tvarkaraštis neleido jam pačiam režisuoti „Tamsiosios teisingumo lygos“. Meksikiečių režisierius prie šio projekto dirbo nuo 2012 m., scenarijus kino studijai „Warner“ buvo pristatytas dar balandžio mėnesį. Studija šiam projektui, kuris turėtų tapti DC komiksų ekranizacijų serijos dalimi, jau buvo davusi savo palaiminimą.

„Tamsiąją teisingumo lygą“ sudaro personažai iš DC komiksų serijos „Svaigulys“ (angl. „Vertigo“) (tai yra taip vadinama „tamsioji“ DC serija). Šioje komiksų serijoje pasirodo tokie žinomi personažai kaip Konstantinas, ar jau truputį primiršti kaip Zatana, pelkių padaras Dedmanas (angl. Deadman), kitaip žinomas kaip Bostonas Brandas. Koks likimas ištiks šį projektą, visiškai priklauso nuo tolimesnio kino studijos „Warner Bros.“ sprendimo.

Sprendžiant iš naujausio susitarimo, DC komiksų serijos ekranizacijos klausimas paaiškės jau netrukus. Tačiau nors „tradiciniai“ filmai pagal DC komiksus, tokie kaip „Betmenas prieš Supermeną“ (angl. „Batman vs. Superman“), „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) ir „Nuostabioji moteris“ (angl. „Wonder Woman“) kuriamos pačioje „Warner“ studijoje, DC „Svaigulio“ serijos ekranizacijos bus perduotos „New Line cinema“. Pirmasis filmas iš šios serijos, išleistas po „New Line Cinema“ emblema, bus „Smėlio žmogus“ (angl. „The Sandman“), kurį režisuos Josephas Gordonas – Levittas. DC „Svaigulio“ kataloge taip pat galima rasti istorijų, kurios galėtų būti perkeltos jei ne į didžiuosius kino, tai bent į televizijos ekranus – tarp tokių visų pirma atsidurtų Pamokslininkas (angl. Preacher), Liuciferis (angl. Lucifer) ir neseniai atšauktas Konstantinas.

Naujausio G. del Toro režisuoto darbo – siaubo filmo „Purpurinė viršukalnė“ (angl. „Crimson Peak“) premjera JAV kino teatruose numatyta spalio 16 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles