„Dešrelių baliaus“ režisierius į kino ekranus sugrąžins „Adamsų šeimynėlę“

„Dešrelių baliaus“ režisierius į kino ekranus sugrąžins „Adamsų šeimynėlę“

Dar 2013 m. buvo anonsuojamas animacinio filmo apie Adamsų šeimynėlę (angl. „The Adams Family“) kūrimas. Tačiau vėliau projektas buvo apleistas ir nukištas į stalčius. Vis tik dabar jis atgimsta iš savo pelenų. Kaip skelbia „The Hollywood Reporter“, šio projekto imasi Conradas Vernonas, „Dreamworks“ studijoje sukūręs tokius animacinius filmus kaip „Šrekas 2“ (angl. „Shrek 2“, 2004 m.), „Monstrai prieš ateivius“ (angl. „Monsters vs. Aliens“, 2009 m.) ar „Madagaskaras 3“ (angl. „Madagascar 3: Europe’s Most Wanted“, 2012 m.). Tačiau geriausiai jis yra žinomas kaip neitin švankios animacinės komedijos, skirtos tikrai ne vaikams – „Dešrelių balius“ (angl. „Sausage Party“, 2016 m.), kurią sukūrė kartu su Gregu Tiernanu.

Kol kas nežinoma, ar ši „Adamsų šeimynėlės“ versija išlaikys dešimtajame dešimtmetyje rodyto televizijos serialo vizualinį stilių, nei tai, ar dalis aktorių (Christina Ricci, Anjelica Huston, Christoper Lloyd) sugrįš įgarsinti savo personažų.

Makabriškoji Adamsų šeimynėlė iš pradžių pasirodydavo kaip karikatūristo Charles‘o Adamso sukurtos iliustracijos „The New Yorker“ laikraštyje. Jiems išpopuliarėjus septintajame dešimtmetyje buvo sukurtas televizijos serialas, kuriame vaidino Johnas Astinas ir Carolyn Jones. Vėliau, aštuntojo dešimtmečio pradžioje, atsirado animacinis serialas. Adamsai dar kartą naujam gyvenimui atgimė dešimtojo dešimtmečio pradžioje dviem kultiniais filmais, kuriuose vaidino A. Huston, Raul Julia ir C. Ricci.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Deimantas / 2017 spalio 14

    Gaila, kad Timo Burtono projektas buvo atšauktas (buvo planuojama sukurti „Adamsų šeimynėlės“ versiją stop-motion technika).