„Vaikštančių numirėlių“ ir „Bijokite vaikštančiųjų numirėlių“ siužetai susikirs

„Vaikštančių numirėlių“ ir „Bijokite vaikštančiųjų numirėlių“ siužetai susikirs

„Vaikštantys numirėliai“ (angl.“The Walking Dead“) yra vienas populiariausių televizijos serialų, pasakojantis apie žmonių išgyvenimus, pasikeitimus ir prisitaikymą po zombių apokalipsės. Šį mėnesį išvysime jau aštuntąjį serialo sezoną, o nuo 2015 metų, šį serialą, galima sakyti, papildė ir kitas, su juo susijęs serialas – „Bijokite vaikštančiųjų numirėlių“ (angl. „Fear the Walking Dead“). Šių serialų siužetai yra veikiami tos pačios zombių apokalipsės, tačiau visiškai skirtingose Jungtinių Amerikos Valstijų vietovėse. Serialų herojai skirtingi, niekuomet nesusidūrę, nė vienas jų nepasirodė abiejuose serialuose ir to serialų kūrėjai daryti neplanavo, bent jau iki šiol.

AMC televizija, kurianti serialą, neseniai pasidalijo plakatu, skelbiančiu apie serialų susikirtimą. Daugiau informacijos atskleidė „Vaikščiojančių numirėlių“ komiksų, pagal kuriuos serialas ir buvo sukurtas, autorius R. Kirkman‘as, kuris prisideda ir prie serialo kūrimo, teigdamas, jog: „Vienas herojų iš vieno serialo persikels į kitą, tačiau koks tai herojus, ir iš kurio serialo į kurį persikels, atskleisti negaliu. Tai bus didelis įvykis serijos istorijoje“. Serialų laiko linijos skiriasi, todėl kol kas galime tik spėlioti, kaip kūrėjai visa tai įgyvendins. Galbūt išvysime vieno iš „Vaikštančių numirėlių“ herojų praeities istoriją „Bijokite vaikštančiųjų numirėlių“ serijoje, o galbūt atvirkščiai, pamatysime herojaus iš pastarojo serialo ateitį „Vaikštančiuose numirėliuose“.

Serialų susikirtimas planuojamas kitais metais, todėl tikėtina, jog tai gali įvykti ketvirtame „Bijokite vaikštančiųjų numirėlių“ sezone.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles