„Netflix“ kuriama animacinė serialo „Keisti dalykai“ versija

„Netflix“ kuriama animacinė serialo „Keisti dalykai“ versija

Serialo „Keisti dalykai“ (angl. „Stranger Things“) pasaulis plečiasi ir žengia į animaciją kaip visiškai naujas projektas, kurio imasi „Netflix“. Nors istorijos pirmtakas baigiasi savo penktuoju sezonu, tai nereiškia, kad kartu baigsis ir ši istorija. Jau anksčiau buvo kalbama apie kuriamą naują dar vieną vaidybinį šios istorijos projektą, tačiau naujasis animacinis serialas „Keistų dalykų“ istoriją pastūmės visiškai nauja linkme.

Televizijos serialų prodiuseriai broliai Mattas ir Rossas Dufferai atskleidė šiek tiek informacijos apie tai, kur link bus pastūmėta „Keistų dalykų“ ateitis, paskelbdami, kad „Netflix“ uždegė žalią šviesą projektui, kuris, jų teigimu, bus pagrįstas „klasikiniais šeštadienio ryto animaciniais filmais“. Tai iš tikrųjų turėtų reikšti daugybę istorijos šuolių ir nenuoseklios logikos, tačiau, atsižvelgiant į poreikį viską suplanuoti ir apgalvoti, šiais laikais tikriausiai galime tikėtis kažko daug sudėtingesnio nei standartinis „Skūbio Dū“ (angl. „Scooby-Doo“) epizodas. Apie naujausiąjį jų projektą broliai Dufferai teigia: „Visada svajojome apie animacinę, šeštadienio ryto filmukus primenančią serialo „Keisti dalykai“ versiją, kuriuos mylėdami užaugome, o matyti šią svajonę išsipildant, išties jaudina. Esame itin sužavėti dėl to, ką sugalvojo animatorius Ericas Roblesas ir jo komanda – scenarijus ir animacijos tiesiog neįtikėtini, todėl nekantraujame pasidalinti su jumis visu tuo! Nuotykiai tęsiasi…”

Nors kol kas dar mažai žinoma apie naujojo animacinio šou siužetą ar veikėjus, aišku, kad serialas pasirodys tik po to, kai 5-ajame sezone bus parodytas paskutinis „Keistų dalykų“ istorijos skyrius. Tikimasi, kad naujojo sezono filmavimas prasidės šių metų gegužę / birželį, o tai liudija net kelių pagrindinių aktorių paminėjimai, kad būtent tuo metu jie vėl filmuosis projekte. Paskutinio serialo sezono premjeros datos oficialiai paskelbtos vis dar nėra, tačiau manoma, kad ji pasirodys vėliau, antroje 2024 m. pusėje.

Kiek vėliau šiais metais serialas „Keisti dalykai“ taip pat įsitraukia į teatro pastatymus su nauju šou pavadinimu „Pirmasis šešėlis“ (angl. „The First Shadow“), kurio debiutiniai pasirodymai bus rodomi Londone. Tokia tolimesnė istorijos plėtra parodo, kad serialo populiarumas nėra susijęs tik su televizija. Pagal šią istoriją jau išleista daugybė priešistorę pasakojančių romanų, kurių veiksmas vyksta toje pačioje visatoje, ir tikėtina, kad dar kelerius metus „Keisti dalykai“ pasiūlys ir daugiau, kol susidomėjimas šia istorija išliks.

Šiuo metu serialas „Keisti dalykai“ vis dar „ant bangos“, atnešusios daugiau nei 1,35 mlrd. peržiūrų valandų per pirmąsias 28 4-ojo sezono dienas. Nors sezonas buvo maždaug dvigubai ilgesnis nei bet kuris iš ankstesnių trijų, žiūrovų skaičius vis tiek buvo fenomenalus, o jo populiarumas taip pat išsiplėtė iki muzikos topų, įtraukus Kate Bush dainą „Running Up That Hill“. Daina pasiekė aukščiausią vietą visame pasaulyje, praėjus daugiau nei 40 metų nuo jo pirmojo jos išleidimo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles