Pradėti aštuntos „Žvaigždžių karų“ dalies filmavimo darbai

Pradėti aštuntos „Žvaigždžių karų“ dalies filmavimo darbai

Nesenai pasibaigusi septintosios „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars: Episode VII – The Force Awakens“) manija jau gali įžvelgti tik savo pačio šešėlio pėdsakus. Ir visgi, „Walt Disney“ studija jau dabar pradėjo skambinti varpais apie kitais metais pasirodysiančią aštuntąją serijos dalį.

Vienas studijos direktorių Bobas Igeras atskleidė, kad jau yra pradėti ne tik aštuntos dalies darbai, tačiau po truputį yra vykdomas ir pasiruošimas devintai juostai. „Taip, mes tiką pradėjome filmuoti aštuntąją legendinės sagos dalį. Kartu pradėjome filmuoti ir tam tikrus devintosios momentus, tačiau aštuntoji dalis kino ekranuose pasirodys 2017-ųjų gruodį“. Tą kartu patvirtina ir savojoje Twitter paskyroje aktorius Johnas Boyega.

Bobas Igeris taip pat pabrėžia, kad nors „Žvaigždžių karai: vienišius“ (angl. „Star Wars: The Rogue One“) buvo pradėtas filmuoti praėjusių metų rugsėjį, filmavimo darbai šiuo metu jau yra beveik baigti: „Taip, mes jau beveik baigėme filmuoti juostą ir mums beprotiškai patinka tai, ką išvydome. Jūs patys įsitikinsite juostos gerumu, kuomet ją baigsime montuoti su visais specialiaisiais efektais.“

Vadovas taip pats atskleidžia, kad vienu studijos projektų bus solinis Hano Solo filmas, o didžiuosiuose kino ekranuose filmas turėtų debiutuoti 2018-ųjų gegužę.

„Žvaigždžių karai: vienišius“ kino ekranuose pasirodys jau šių metų pabaigoje, o pagrindinius vaidmenis joje vaidins Felicity Jones, Diego Luna, Forestas Whitakeris ir Alanas Tudykas.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Rimtai? / 2016 vasario 13

    „Taip, mes tiką pradėjome filmuoti septintąją legendinės sagos dalį. “ antrą kartą filmuoja 7 dalį? kita versija bus? 😛