Pradėti aštuntos „Žvaigždžių karų“ dalies filmavimo darbai

Pradėti aštuntos „Žvaigždžių karų“ dalies filmavimo darbai

Nesenai pasibaigusi septintosios „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars: Episode VII – The Force Awakens“) dalies manija jau gali įžvelgti tik savo pačios šešėlio pėdsakus. Ir visgi, „Disney“ studija jau dabar pradėjo skambinti varpais apie kitais metais pasirodysiančią aštuntąją serijos dalį.

Vienas studijos direktorių Bobas Igeras atskleidė, kad jau yra pradėti ne tik aštuntos dalies darbai, tačiau po truputį yra ruošiamasi ir devintai juostai. „Taip, mes ką tik pradėjome filmuoti aštuntąją legendinės sagos dalį. Kartu pradėjome filmuoti ir tam tikrus devintosios momentus, tačiau aštuntoji dalis kino ekranuose pasirodys 2017-ųjų gruodį“. Tą savojoje Twitter paskyroje patvirtina ir aktorius Johnas Boyega.

Bobas Igeris taip pat pabrėžia, kad nors „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“ (angl. „Star Wars: The Rogue One“) buvo pradėtas filmuoti praėjusių metų rugsėjį, filmavimo darbai šiuo metu jau yra beveik baigti: „Taip, mes jau beveik baigėme filmuoti juostą ir mums beprotiškai patinka tai, ką išvydome. Jūs patys įsitikinsite juostos gerumu, kuomet ją baigsime montuoti su visais specialiaisiais efektais.“

Vadovas taip pats atskleidžia, kad vienas studijos projektų bus atskiras Hanui Solo skirtas filmas, o didžiuosiuose kino ekranuose jis turėtų debiutuoti 2018-ųjų gegužę.

„Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“ kino ekranuose pasirodys jau šių metų pabaigoje, o pagrindinius vaidmenis joje atliks Felicity Jones, Diego Luna, Forestas Whitakeris ir Alanas Tudykas.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Rimtai? / 2016 vasario 13

    „Taip, mes tiką pradėjome filmuoti septintąją legendinės sagos dalį. “ antrą kartą filmuoja 7 dalį? kita versija bus? 😛