Tomas Cruise’as grįžo į „Neįmanomos misijos“ filmavimo aikštelę

Rugpjūčio mėnesį susižalojęs Tomas Cruise’as, panašu, pagaliau sugrįžo į „Neįmanomos misijos“ filmavimo aikštelę. Aktorius patyrė kulkšnies traumą atlikdamas kaskadinį triuką Londone befilmuodamas šeštąją „Neįmanomos misijos“ (angl. „Mission: Imposible 6“) dalį. Kaip matyti iš trumpos filmuotos medžiagos, aktorius, prisirišęs apsauginį lyną, šokinėjo nuo vieno pastato stogo ant kito, tačiau nesugebėjo nusileisti taip, kaip buvo planuota.

T. Cruise‘as, ne itin sėkmingai atsispyręs nuo laikinos platformos, atliko per trumpą šuolį ir gana smarkiai trenkėsi į priešais esančio pastato sieną. Užsiropštęs ant stogo iš pradžių jis dar bandė bėgti, tačiau tuoj pat tapo akivaizdu, kad to nebegali daryti. Suklupęs aktorius iš karto atsikėlė, tačiau ant stogo vaikščiojo šlubuodamas. Vis tik jis sugebėjo grįžti ant pirmojo pastato.

Skelbiama, kad turėjęs priverstinę septynių savaičių pertrauką aktorius sugrįžo į filmavimo aikštelę, o darbai ir vėl vyksta pilnu tempu.

Primename, kad į didžiuosius kino ekranus jau šeštoji „Neįmanomos misijos“ dalis sugrįš kitų metų liepos 27-ąją. Tiesa, nors po pagrindinio juostos aktoriaus traumos filmo pasirodymo data nėra pakitusi, studija gali ryžtis ją pavėlinti. Dar sykį – primename, kaip atrodė nelaimingas Tomo Cruise’o šuolis:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles