Pristatytas vienuolikto „X Failų“ sezono anonsas

Pristatytas vienuolikto „X Failų“ sezono anonsas

Fox kanalas pagaliau pristatė vienuolikto „X Failų“ (angl. „X-Files“) sezono anonsą. Kaip skelbiama, naujausiame sezone žiūrovai turės galimybę mėgautis dešimčia naujų serijų, o kūrimo darbais ir vėl apsiėmė Chrisas Carteris. Į serialą sugrįžo ir šio žvaigždės Davidas Duchovny kartu su Gillian Anderson, įkūnydami legendinius Agentus – Foxą Mulderį su Dana Scully.

Pati Gillian Anderson pripažįsta, kad ateinantis – vienuoliktas sezonas – aktorei greičiausiai jau bus paskutinis: „Manau, kad man jau užteks. Nors ir po dešimtojo sezono buvau tikra, kad jis bus paskutinis, kūrėjams paskambinus, pati nustebau savo atsakymu sutikti. Tačiau dabar jaučiu, kad su šiuo sezonu pagaliau bus pateikta visa neatsakyta istorija ir daugiau nebesugrįšiu“.

Aršiausi serialo gerbėjai pripažįsta, kad nors ir šio sugrįžimas dešimtuoju sezonu nebuvo ypatingai sklandus bei scenariskai patrauklus, tačiau ir vėl matyti Mulderį su Scully „veiksmo apsupty“ džiugina.

Vienuoliktojo sezono istorija prasidės išsyk po dešimtojo pabaigos. Kaip skelbia Chrisas Carteris, pirmiausia herojai susitels į Mulderio bei Scully sūnaus Williamo paieškas. Naujausias anonsas taip pat žada ir nutrūktgalvišką veiksmą, kuris prikaustys kiekvieną tikrąjį „X Failų“ gerbėją.

Jau vienuoliktas „X Failų“ sezonas į Fox kanalą sugrįš 2018-ųjų sausį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles