Sharon Stone prisijungia prie „Marvel“ komandos

Sharon Stone prisijungia prie „Marvel“ komandos

Prie vis dar sparčiai augančios „Marvel“ aktorių komandos artimiausiu metu turėtų prisijungti dar viena žvaigždė. Kaip patvirtino pati aktorė, viename iš „Marvel“ studijos filmų pasirodys Oskarui nominuotoji Sharon Stone.

Tai ji atskleidė laidos „The Late Late Show“ metu. Prasidėjus kalboms apie naujausią „Marvel“ filmą „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“), aktorė užsiminė, kad viename iš būsimųjų studijos filmų jai teks labai mažas vaidmuo.

Kaip nesunku atspėti, pati S. Stone daugiau detalių nepateikė, tačiau jai padėjo gandų prisigalvoję žmonės internete. Vienas populiariausių spėjimų yra tai, kad aktorė pasirodys antrojoje „Skruzdėliuko“ (angl. „Ant-Man“) dalyje „Skruzdėliukas ir Vapsva“ (angl. „Ant-Man and the Wasp“). Taip spėjama dėl to, kad aktorė užsiminė apie vaidmens smulkumą, kuris gali būti susijęs su mažu Skruzdėliuko dydžiu. Niekas ir nesakė, kad interneto vartotojai yra patys protingiausi.

Jeigu gandai išties pasitvirtintų ir S. Stone pasirodytų antroje „Skruzdėliuko“ dalyje, tai gali būti malonus siurprizas kino mėgėjams. Pirmajame filme didelį vaidmenį jau atliko aktorius Michaelas Douglasas, su kuriuo S. Stone pasirodė garsiajame filme „Esminis instinktas“ (angl. „Basic Instinct“).

Tuo tarpu naujausias „Marvel“ filmas „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ šiuo metu jau rodomas kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles