Idris Elba vaidins Aarono Sorkino režisuojamame filme

Idris Elba vaidins Aarono Sorkino režisuojamame filme

Dialogų meistras ir garsiausias Holivudo scenaristas Aaronas Sorkinas artimiausiu metu ruošiasi pirmą kartą išbandyti savo sugebėjimus režisieriaus kėdėje. Pasak „Variety“, scenaristo reputacija yra pakankamai gera, kad į savo režisūrinį debiutą jis sugebėtų prisivilioti didžiausias žvaigždes. Kaip praneša leidinys, prie filmo „Molės žaidimas“ (angl. „Molly‘s Game“) prisijungia aktorius Idris Elba.

Filme, kurio scenarijus parašytas remiantis to paties pavadinimo knyga, pasakojama tikra istorija apie Molly Bloom. Siekusi sportininkės karjeros moteris po žiaurios traumos privalėjo gyventi ramesnį gyvenimą. To dėka ji net aštuonis metus vadovavo slapčiausiems Holivudo pokerio žaidimams, kuriuose dalyvavo garsiausi šou verslo atstovai. Žaidimai buvo nutraukti tik dėl to, kad Molly suėmė FTB.

I. Elba, pasak „Variety“, turėtų įkūnyti jos advokatą, nuoširdžiai tikintį, kad Molly yra kur kas įdomesnis ir paslaptingesnis žmogus nei ji leidžia manyti.

Tuo tarpu pagrindinę filmo veikėją vaidins Jessica Chastain. Du kartus Oskarui nominuota aktorė artimiausiu metu veikiausiai sieks įrodyti, kad jos aktoriniai sugebėjimai vis dar yra aukščiausio lygio, kadangi naujausias jos filmas „Medžiotojas ir Ledo karalienė“ (angl. „The Huntsman: Winter‘s War“) tapo viena didžiausių pastarojo meto nesėkmių Holivude.

Spėjama, kad „Molės žaidimas“ bus pradėtas filmuoti šių metų pabaigoje. Filmas pasirodys kitais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles