Pradedami „Kopos“ filmavimo darbai ir paskelbta oficiali santrumpa

Pradedami „Kopos“ filmavimo darbai ir paskelbta oficiali santrumpa

Kamerų juostos jau pradėjo suktis ir prasidėjo pirmieji „Kopos“ (angl. „Dune“) perdarinio kūrybiniai darbai, o kad to nebūtų gana, buvo pasidalinta ir pirmąja filmo santrumpa. Kūrybiniai darbai pradėti ir kol kas vyksta Budapešte, Vengrijoje ir Jordanijoje. Režisierius Denis’as Villeneuve užsibrėžė tikslą sukurti tobulą adaptaciją pagal Frank‘o Herbert‘o parašytą novelę, kuri buvo tiesiog neįkandama kitiems režisieriams, bandžiusiems savo laimę praeityje ją ekranizuoti. Vienas iš tokių buvo David‘as Lynch‘as, kuris pagarsėjusią savo filmo versiją į didžiuosius ekranus atgabeno 1984- tais metais. Deja, rodyta filmo versija buvo užbombarduota žiūrovų bei kritikų ir susilaukė nemažai neigiamų atsiliepimų.

Denis Villeneuve yra pilnai pasiskirstęs visus būtiniausius ir svarbiausius „Kopos“ darbus, surinkęs milžinišką aktorių komandą tam, kad jie padėtų papasakoti istoriją dar geriau. Režisierius planuoja kurti bent du filmus ir pranašauja, kad tam įgyvendinti reikės bent poros metų. Paskelbtas filmo aprašymas skamba taip:

„Mistiškoje ir emocionalioje didvyrio kelionėje, „Kopa“ pasakoja Paul‘o Atreide istoriją. Jis yra genialus ir talentingas jaunas vaikinas, gimęs didingam likimui – jaunuolis turi keliauti į pačią pavojingiausią planetą visoje visatoje tam, kad užtikrintų ateitį savo šeimai ir žmonėms. Žiaurioms jėgos susidūrus kovoje dėl planetos išteklių, galinčių išlaisvinti didžiausią potencialą, išliks tik tie, kurie sugebės įveikti savo baimes.“

Filme pamatysime tokius aktorius kaip Timothee‘is Chalamet‘as, Rebecca Ferguson, Oscar‘as Isaac‘as, Josh‘as Brolin‘as, Jason‘as Momoa, Stellan‘as Skarsgard‘as. Įspūdinga aktorių komanda tikrai be problemų turėtų suprasti Denis‘ą Villeneuve ir tai, kokios vaidybos jis iš jų tikisi. F. Herbert‘o parašytoje novelėje vyksta labai daug sudėtingų dalykų todėl režisierius turės tinkamai paskirstyti aktorių vaidmenis, o kol kas, galime laukti tik pirmojo anonso ir tolimesnių žinių apie galimai pasipildančią aktorių komandą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles