„Netflix“ užsakė tęsinį filmui „Ryškumas“ su Willu Smithu

„Netflix“ užsakė tęsinį filmui „Ryškumas“ su Willu Smithu

Rytoj „Netflix“ pasirodys režisieriaus Davido Ayero fantastinis veiksmo kriminalinis filmas „Ryškumas“ (angl. „Bright“) su aktoriumi Willu Smithu, atliekančiu pagrindinį vaidmenį. Tai bus pats brangiausias filmas, kurį finansavo pati „Netflix“ kompanija, o filmo biudžetas siekia net 90 milijonų dolerių.

Pirmoji dalis seks dviejų policininkų: žmogaus (Willas Smithas) ir naujoko orko (Joelis Edgertonas) darbą mistiniame Los Andžele, kur egzistuoja įvairios būtybės kaip orkai, elfai, kentaurai, fėjos ir daugelis kitų magiškų būtybių.

Iki dabar „Netflix“ išleidinėjo gan nebrangius filmus, tačiau filmai, kaip šis ir jo tęsinys, parodo, kad „Netflix“ nori prasiplėsti į brangesnių filmų teritoriją ir varžytis su kitomis didelėmis studijomis. Su šiuo paskelbimu galime numanyti, kaip pasikeis filmų rinka, „Ryškumas“ net nebus rodomas kino teatruose ir jo pelnas nebus skelbiamas publikai, tačiau filmai išleisti „Netflix“, „Hulu“ ar „Amazon“ platformose vis dar gali pretenduoti visoms apdovanojimų ceremonijoms.

Davidas Aeyras jau užsiminė, kad norėtų labiau išnagrinėti orkų, elfų ir fėjų istorijas ir jų tarpusavio santykius, todėl galėsime per daug nesistebėti jeigu bus paskelbta potenciali „Ryškumo“ visata ir matysime dar nevieną šio filmo tęsinį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles