Pirmasis „Dvasia šarvuose“ anonsas nukelia į fantastinę ateitį su kiborge S. Johansson

Kino studijos „DreamWorks Pictures“ ir „Paramount Pictures“ ilgai tempė šį momentą, tačiau po išskirtinio pristatymo Tokijuje pristatė pirmąjį mangos „Dvasia šarvuose“ (angl. „Ghost in a Shell“) ekranizacijos anonsą.

Žiūrint anonsą susidaro įspūdis, kad tokio filmo galėtų imtis panašaus žanro mėgėjas Lucas Bessonas. Tiesa, jis dabar užsiėmęs kitu projektu, taigi šis filmas bus kažkas jo stiliaus, bet, savaime suprantama, kiek kitoks. Matome begale fantastinių dalykų ir su šiais laikais sąsajų filme labai mažai. Net ir iš pirmo žvilgsnio žmonės nėra žmonės, o kažkokie kiborgai. Neabejotinai, mangos gerbėjai tikrai žino, apie ką bus filmas, bet pirmieji vaizdai mažų mažiausiai prikausto. Kol kas tai atrodo lengva mėsmalė, nors ir labai patraukli.

Filmas bus sukurtas pagal tarptautiniu mastu pripažintą mangą tokiu pat pavadinimu. Istoriją pasakoją apie Majorę, vienintelę žmogaus ir kiborgo hibridę specialiąją operatorę, kuri vadovauja elitiniam būriui „9 skyrius“. „9 skyrius“ skirtas sulaikyti pačius didžiausius nusikaltėlius ir ekstremistus, tačiau susiduria su ypatingai stipriu priešu. Jo tikslas – sunaikinti „Hanka Robotics“ korporaciją ir jos pasiekimus kibernetinėse technologijose.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks labai kontraversiškai priimta Scarlett Johansson, Pilou Asbaekas, Takeshi Kitano, Chinas Hanas, Michaelas Pittas ir kiti.

„Dvasia šarvuose“ kinus turėtų pasiekti kitų metų kovo 31 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles