Pasirodė pirmasis „Mulan“ perdarinio anonsas

„Disnėjus“ ir vėl visus savo gerbėjus pradžiugino dar vienu nauju plakatu bei pirmuoju filmo „Mulan“ anonsu. Tai bus vaidybinis perdarinys, paremtas 1998 metų animaciniu filmu, o jį režisuoja Niki Caro, sukūrusi filmą „Zoologijos sodo prižiūrėtojo žmona“ (angl. „The Zookeeper‘s Wife“). Pagrindinius vaidmenis atliks Liu Yifei, kuri įkūnys pačią Hua Mulan, Donnie Yen, kuri vaidino filme „Šelmis 1“ (angl. „Rogue One: A Star Wars Story“). Prie jų prisijungs ir Jasonas Scottas Lee, kuris atliks kerštaujančio filmo antagonisto Bori Kano vaidmenį, Yosonas Anas, kuris vaidina Mulan simpatija tapusį priešą Čeną Honghui, Tzi Ma, vaidinantį Mulan tėvą Hua Žou.

Yra žadami ir nauji veikėjai, kurie bus pristatyti tik vaidybiniame filme ir kurių, kaip veikėjų, negalėjome išvysti animacinėje filmo versijoje. Vieni iš tokių veikėjų bus Ksian Lang, kuri yra galinga piktavalė ragana (vaid. Gong Li); Xana Tang, vaidinanti Mulan seserį Hua Ksiu, ir Utkarshas Ambudkaras su Chumu Ehelepola, įkūnijantys menininkus Skačą ir Ramtišą.

Perdarinys yra kuriamas Chriso Benderio, Tendo Negenda, Jasono Reedo ir Jake‘o Weinerio. Naujosios filmo versijos muzikinis takelis bus kuriamas Harry Gregsono-Williamso, perdarinio kinematografijos kokybe rūpinsis Mandy Walker, o už viso kūrinio koregavimą bei jo užbaigimą bus atsakingas Davidas Coulsonas. „Walt Disney Studios“ filmą žada galutinai užbaigti iki 2020 metų, o tų pačių metų kovo gale – pasiekti ir pačius kino teatrų ekranus. Pirmąjį anonsą galite pažiūrėti čia:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles