Robertas Redfordas baigs aktoriaus karjerą

Robertas Redfordas baigs aktoriaus karjerą

Amerikos kino legenda, 80 metų Robertas Redfordas paskelbė, kad greitai baigs savo aktoriaus karjerą ir susikoncentruos į filmų režisūrą, rašo „The Guardian“. Tai jis padarė duodamas interviu Walkerio meno centrui, kartu su savo vaikaičiu Dylanu.

Vaidinti kine R. Redfordas nustos po to, kai pasirodys juostose, kurios jau yra kūrybiniame procese. Pirmoji yra romantinė drama „Our Souls at Night“, kurioje kartu su R. Redfordu vaidins ir Jane Fonda. Pats aktorius apibūdina filmą kaip meilės istoriją apie du vyresnio amžiaus žmones, kuriems yra suteikiamas antras gyvenimo šansas. Antrojoje juostoje „The Old Man and the Gun“ Robertas Redfordas pasirodys kartu su Casey Afflecku bei Sissy Spacek.

„Kai tik jie bus baigti, aš pasakysiu: gerai, viso gero viskam tam“, – kalbėjo R. Redfordas, omenyje turėdamas aktorystę.

Interviu metu Dylanas Redfordas paklausė savo senelio, ar jis neplanuoja vėl užsiimti tapyba – veikla, kurią taip mėgo būdamas jaunas. Robertas Redfordas atsakė, kad planuoja vėl piešti eskizus, tačiau pagrindine jo veikla taps filmų režisavimas.

Roberto Redfordo aktoriaus karjera truko dešimtmečius, o jo vardas skambėjo kaip vieno geriausių savo kartos profesionalų. Jo vaidmenys ilgam įsirėžė į kino mylėtojų sąmonę, o filmai, kuriuose jis pasirodė, tapo klasika. Tarp jų „Bučas Kesidis ir Sandensas Kidas“ („Butch Cassidy and the Sundance Kid“), „Apgaulė“ („The Sting“), „Kandidatas“ („The Candidate“), „Visa prezidento kariauna“ („All the President’s Men“), „Mano Afrika“ („Out of Africa“).

Robertas Redfordas nėra laimėjęs „Oskaro“ už vaidmenis kine. Šį apdovanojimą jis gavo už 1980 metų filmo „Paprasti žmonės“ („Ordinary People“) režisūrą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles