Oficialu: kuriamas naujas Supermeno filmas be aktoriaus Henry Cavill‘o

Oficialu: kuriamas naujas Supermeno filmas be aktoriaus Henry Cavill‘o

Henry Cavill‘o Supermeno likimas pagaliau išspręstas su visam – aktorius į rolę nebesugrįš. „DC“ vadovai Peter‘is Safran‘as bei James‘as Gunn‘as po truputį atskleidžia ko galime tikėtis iš perkrautos komiksų visatos ir jų pirmas prioritetas yra naujas Supermeno projektas. J. Gunn‘as rašys scenarijų, o filmas, nors ir nebus dar viena šio superherojaus atsiradimo istorija, susitelks ties jo karjeros pradžia kaip planetos saugotojas.

Tai bus šviežias startas superherojui ir „DC“ jam ieškos naujo aktoriaus. Tai reiškia, kad H. Cavill‘ui teko palikti šį vaidmenį. Nors prieš du mėnesius jis buvo pasiruošęs sugrįžti po pasirodymo „Juodajame Adame“ (angl. „Black Adam“), šitie planai buvo išmesti lauk ir dabar aktorius iš naujo patvirtino savo atsisveikinimą su šia role. Vis dėlto, „DC“ vadovai neatmeta galimybės dirbti su H. Cavill‘u ateityje prie kito projekto.

Panaši ateitis nusimato ir Ben‘ui Aflleck‘ui – jo Betmenas tikrai nėra naujosios „DC“ visatos dalis ir aktorius paskutinį pasirodymą atliks kitų metų „Blyksnio“ (angl. „Flash“) filme. Tačiau aktorius pilnai nuo komiksų nepasitrauks. Šiuo metu vyksta derybos pasilikti B. Aflleck‘ui kaip režisieriui ir apsiimti vieną iš būsimų „DC“ projektų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles