Mailsas Moralesas kovoja dėl vietos naujame „Žmogaus-voro: aplink multivisatą“ anonse

Dar 2018 metais pasirodęs animacinis filmas „Žmogus-voras. Į naują visatą“ (angl. Spiderman. Into the Spiderverse) tiesiog sudrebino animacijos ir komiksų pasaulius. Unikalus darbas dar iki šiol yra vienas mylimiausių visų superherojų gerbėjų tarpe, o tęsinio visi laukia su didžiausiu nekantrumu. Ir štai, artėjant tęsinio „Žmogus-voras: aplink multivisatą“ (angl. Spiderman. Across the Spider-Verse), paviešintas naujasis anonsas, kuriame Mailsas Moralesas pasileidžia į daug didesnį nuotykį, su dar daugiau Žmogaus-voro variantų.

Kad filmas bus dar kitoks, nei esame pratę, galima įsitikinti ir iš paties anonso, kuris taip pat skiriasi nuo visų kitų iki šiol matytų. Jis visai kitokios struktūros, tačiau tai nėra esminis aspektas. Šiame, naujausiame anonse, pamatome tiek skirtingų Žmogaus-variantų, kad net sunku viską suskaičiuoti ir įžiūrėti. Pradedant jau matytais veikėjais, prie jų prisideda ir kiti. Kažkas sugebėjo įžiūrėti net ir Tomo Hollando Žmogų-vorą, Beždžionę-vorą, ir, aišku, glaimai blogąjį Žmogų-vorą 2099, kurį įgarsins Oscaras Isaacas.

Kol kas pats filmo anonsas nieko konkrečiai neprodo, jei kalbame apie istorijos liniją, tačiau galima numanyti, kad Žmonių-vorų multivisatoje vyks įnirtinga kova ir prie jos prisidėti turės Mailsas Moralesas su Gven Steisi, kitaip dar žinoma Vore Gven. Net sunku apibūdinti, kas bus rodoma filme, todėl kviečiame patiems pažiūrėti filmo anonsą.

Pagrindinius veikėjus filme įgarsins labai daug žinomų aktorių. Tai ir pagrindinį veikėją sukursiantis Shameikas Moore‘as, taip pat Hailee Steinfeld, Jake‘as Johnsonas, Issa Rae, Danielis Kaluuya, Jasonas Schwartzmanas ir dar daug kitų aktorių. Filmas kinus pasieks kitų metų birželio 2 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles