G. Gadot gali vaidinti naujame filme apie nacius

G. Gadot gali vaidinti naujame filme apie nacius

Su aktore, dar vasarą žibėjusia „Nuostabioji moteris“ (angl. „Wonder Woman“) filme, deramasi dėl jos vaidmens naujame filme „Griuvėsiai“ (angl. „Ruins“). Filmo režisieriumi pasirinktas Justin‘as Kurzel‘as, anksčiau režisavęs „Žudikų broliją“ (angl. „Assassin‘s Creed“), o filmą prodiusuos „MadRiver Pictures“.

„Griuvėsiai“ atstovaus trilerio žanrui, o filmo veiksmas vyks iš karto po antrojo pasaulinio karo. Juostos centre atsidurs buvęs nacių kapitonas, kuris norėdamas išsisukti nuo bausmės už padarytus nusikaltimus, pradeda medžioti savo buvusius bendrininkus, SS smogikus.  Nepatvirtintais duomenimis generolo vaidmuo gali tekti Christian‘ui Bale‘ui, vaidinusiame Betmeno (angl. „Batman“) trilogijoje. Tiesa, dar neaišku, koks vaidmuo tektų aktorei, tačiau žinant jos pilietybę būtų labai netikėta ir kartu įdomu ją išvysti nacių stovyklos pusėje. Nors tai neabejotinai sukeltų ne tik ažiotažą, bet ir didesnį susidomėjimą.

Filmavimą planuojama pradėti 2018-ųjų metų pradžioje, todėl tikėtina išvysti ir G. Gadot – mat jos pagrindinis vaidmuo „Nuostabiosios moters“  tęsinyje planuojamas 2018-ųjų metų antroje pusėje. Aktorė taip pat siejama su filmu „Gilyn“ (angl. „Deeper“), kuriame taip pat vaidintų Bradley‘us Cooper‘is.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles