Sulauksime ir trečiosios „Nevykėlių po priedanga“ dalies

Sulauksime ir trečiosios „Nevykėlių po priedanga“ dalies

Po sėkmingos pirmosios ir dar sėkmingesnės antrosios „Nevykėlių po priedanga“ dalies studija „Sony Pictures“ nusprendė kurti pilną trilogiją ir pranešė, kad jau pasamdė antrosios dalies scenaristą Rodney Rothamą parašyti istoriją dar vienam tęsiniui. 320 milijonų dolerių uždirbusi ir labai teigiamų žiūrovų ir kritikų vertinimų sulauksi antroji dalis, galima sakyti, iškart paklojo kelią dar vienam filmui.

Nors „Nevykėliai po priedanga 3“ jau turi scenaristą, kalbų apie juostos režisierių dar nėra. Žinoma, labiausiai yra laukiami antrosios dalies režisieriai Philas Lordas ir Chrisas Milleris. Jiems režisierių kėdės, galima sakyti, yra šildomos, tačiau gali būti, kad jie perleis postą kam nors kitam, o patys taps prodiuseriais, kaip tą padarė su būsimuoju „Lego filmo“ tęsiniu.

Paskutiniąją trilogijos dalį ketiną prodiusuoti juostos scenaristas R. Rothamas, Nealas Mortizas ir pagrindinės žvaigždės – Chaningas Tatumas ir Jonah Hillas.

Primename, kad antrosios dalies pabaigoje, vadinamojoje pabaigos titrų scenoje, filmo kūrybinė komanda išsityčiojo iš visų galimų tęsinių, pratęsiant istoriją iki „Nevykėliai po priedanga 2121“. Nors šią sceną visi vertina neypatingai rimtai, tendencija gali išlikti. Po pirmosios dalies porininkams buvo pasakyta, kad jie keliaus į koledžą. Taip antrojoje dalyje ir nutiko, tad išlieka klausimas, ar „Nevykėliai po priedanga 3“ veiksmas vysk Medicinos mokslų universitete.

Kol kas trečiosios ir finalinės „Nevykėlių po priedanga“ dalies premjeros data nežinoma.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. marijus / 2015 sausio 13

    laukiu nesulaukiu 🙂

  2. Mindaugas / 2016 sausio 15

    Laukiu nesulaukiu įdomu tikrai 🙂

  3. karolis / 2016 birželio 17

    ziauriai geros dalys nevykeliai po priedanga as ziauriai nuorciau kad atsirastu viosos tos dalys kur sake antrame dalyje ir tikiuosi kad bus taip pat idomiai uz nevykeliai po priedanga nepagaileciau net 10 tasku sis filmas tiesiok nepakartojamas tikiuosi kitais metais o gal siais atsiras filmai.in nauja dalis