Orlando Bloomas prašosi į penktąją „Karibų piratų“ dalį

Orlando Bloomas prašosi į penktąją „Karibų piratų“ dalį

Pirmųjų trijų „Karibų piratų“ dalių žvaigždė, aktorius Orlando Bloomas, pasiryžęs grįžti į studijai „Disney“ turtus kraunančią franšizę, jei tik to panorėtų penktosios dalies kūrėjai. Aktorius ir vėl nori suvaidinti Vilą Ternerį, kurio personažas buvo iškirptas iš Robo Marshallo režisuotos juostos.

„Taip, turėjome daug diskusijų šiuo klausimu ir mane domina bet kokie pasiūlymai. Bendradarbiavimas su Gore‘u ir Johnny‘iu man buvo tikras išbandymas ir malonumas“, – teigė aktorius, pridurdamas, jog visada buvo didelis savo filmavimo aikštelės kolegų gerbėjas.

Primename, jog penktasis filmas, kuriuo darbinis pavadinimas yra „Karibų piratai 5: numirėliai neseka pasakų“ (angl. „Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales“), pasirodys ne 2016 m., kaip buvo planuojama iš karto, o 2017 m. liepos 7 dieną. Filmą režisuos norvegų kino kūrėjų duetas – Espenas Sandbergas ir Joachimas Ronningas. Filmą prodiusuos ilgametis franšizės tėvas – Jerry‘is Bruckheimeris, o pagrindiniuose vaidmenyse pamatysime Johnny Deppą, Christophą Waltzą, Geoffrey Rushą ir Jacką Davenportą.

Orlando Bloomą šiais metais bus galima pamatyti finalinėje „Hobito“ dalyje, kur aktorius ir vėl įkūnijo elfą Legolasą. Juostos premjera Lietuvoje – gruodžio 19 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Liutauras / 2014 gruodžio 14

    noreciau, kad gryztu Orlando Blomas.
    Turbut ir penkta dalis bus idomi.